Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-сіверський боксер Андрій Тимошенко-бронзовий призер України

Автор О.Лельотко

Н.-сіверський боксер Андрій Тимошенко-бронзовий призер України. Цей титул він здобув на чемпіонаті України, що проходив в Хмельницькому. Чернігівщину представляли на змаганнях всеукраїнського рівня четверо спортсменів  Більше в наступному сюжеті.

 

 

Чемпіонат України з боксу серед молоді проходив у місті Хмельницький. У ньому брали участь найкращі боксери з усіх регіонів України. Чернігівську збірну представляли 4 спортсмени, до складу команди увійшов і Н.-Сіверський боксер Андрій Тимошенко, який до речі єдиний з представників Чернігівщини дійшов до півфіналу. Свій перший поєдинок Андрій провів з місцевим боксером, бій завершився вже у другому раунді перемогою новгород-сіверця.

Андрій Тимошенко - бронзовий призер України з боксу: "У мене було всього 3 бої, перший з Хмільницьким, другий був з Києва. З київським я зустрічався вже два рази, один раз виграв, інший програв. По юніорам я його на чемпіонаті України вигравав, а по юнакам у 2010 році я йому програв. І так вийшло, що я знову з ним зустрівся на чемпіонаті України, теж у другому бою також, але я виграв. Хоча був дуже важкий бій, я виграв".

У півфіналі новгород-сіверський спортсмен зустрічалися на ринзі з боксером з Одеси який має значні досягнення у цьому виді спорту не тільки в Україні, а й на міжнародній арені.

Андрій Тимошенко - бронзовий призер України з боксу: "У півфіналі я зустрівся, вже другий раз зустрічаюсь з цим суперником. Перший раз я зустрівся з ним теж на чемпіонаті України по юніорам, там я в чверть фіналі програв йому 12:9, він чемпіон миру 2013 року, призер чемпіонату світу 2014 року і переможець підліткової олімпіади у Нанкені 2014 року. Міжнгародний майстер спорту, програв, але не дуже сильно і достойно".

За словами тренера Віктора Балабка, Андрій був гідним суперником, він програв чемпіону світу з мінімальним рахунком і бронзову медаль на чемпіонаті України серед молоді, це вже значне досягнення.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Молодь-це вже юнаки, навіть не юніори, це вже майже дорослі боксери і тут завоювати бронзову винагороду достатньо складно бо для порівняння в нас в Чернігівській області призерами чемпіонату України серед молоді ставало в свій час лише Дмитро Мітрофанов і Влад Ладинський. Більше в нас на молодіжному чемпіонаті України медалей не було".

За результатами чемпіонату України новгород-сіверський боксер потрапив до складу національної збірної і незабаром вирушить на навчально-тренувальні збори. Також Андрій зараз активно готується до відкритого чемпіонату з боксу, що пройде в червні. Переможці цих змагань виконують норматив майстрів спорту.

f t g