Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вже пятий рік в місті проходить літературно-мистецьке свято "Нетлінне "Слово"

Автор О.Кримова

Вже пятий рік в місті проходить літературно-мистецьке свято "Нетлінне "Слово". Офіційна частина якого розпочалася з покладання квітів міською, районною владою та гостей міста до пам'ятника закатованим військовополоненим. Після чого делегація рушила до Спасо-Преображенського монастиря на вході якого з хлібом і сіллю гостей зустрів намісник Спасо- Преображенського монастиря ,отець Нікодим. Гості завітали до храму та поставили свічки. Також цього дня в музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулося урочисте відкриття виставки картин з колекції Юрія Сбітнєва. 25 художніх шедеврів Віктора Королькова перш ніж потрапити до музею мали дуже далеку і складну дорогу.

 

 

Юрій Сбітнєв - письменник: "Почав робити спроби купити цю колекцію. І сталося це в мій день народження- на мої 80 років мої друзі привезли мені цю колекцію в тому виді в якому ми зараз її бачимо".

Юрій Миколайович урочисто подарував картини які відтворюють етапи твору "Слово о полку Ігоревім"  громадській організації "Княжий град", а вони в свою чергу передали на зберігання музею-заповіднику.

Олена Бурико - голова громадської організації "Княжий град": "Я дуже вдячна долі, що вона звела нас з вами, що я отримала таку мудрість, таку рівновагу, такий спокій який можна побачити тільки у вас Юрій Миколайович. Я хочу сказати, що саме 21 ст. відзнаменувалось тим, що прізвище Сбітнєви знову звучить на наших теренах".

f t g