Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверська Гімназія №1 отримала від фонду Кличко сучасний спортмайданчик

Автор Н.Скляренко

В Н-Сіверській гімназії №1 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика від Фонду Кличко у рамках всеукраїнського проекту "Клич друзів - граймо разом". Саме Н.-Сіверська гімназія стала однією з 20 українських шкіл - переможниць. Подарункам задоволені як учні, так і вчителі, бо гасло проекту "Борись за свою мрію" втілилось у життя.

 

 

Нещодавно на території Н.-Сіверської гімназії №1 було встановлено сучасний спортивний майданчик з усім необхідним для занять спортом. Всі гімназисти з задоволенням почали його відвідувати, адже майданчик відповідає всім екологічним вимогам, вирізняється стильним дизайном, дуже практичний.

Владислав Кривенок - учень Н.-Сіверської гімназії №1: "Я дуже люблю спорт і займаюся баскетболом, мене це дуже радує, тому що ми майже кожний день ходимо на спортивну секцію. Я дуже радий, що у нашій школі з'явився новий майданчик, тому що тут можна грати в теніс, фізично розвиватися, займатися на турніках".

Вікторія Марус - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "На уроках фізкультури ми ще сюди не приходили, але після школи ми завжди сюди завідуємо".

Гімназія має цікаву історію, значні досягнення, учні активні, займають призові місця у багатьох конкурсах, є діти, що вже не один рік показують себе як найкращі боксери в Україні та Європі, тому саме за гімназію №1 віддали свої голоси школярі з усієї України.

Богдан Ільющенко - боксер, учень Н.-Сіверської гімназії №1: "Боксом я вже займаюсь 4 рік. Вже досяг добрих результатів, срібний призер Чемпіонату України. Прийшов сюди на відкриття майданчика, буду приймати участь в конкурсах. Мені тут подобається. У мене мрія в боксі - це попасти на Чемпіонат Європи і зайняти 1 місце".

Фонд Кличко діє вже 15 років, за цей час було багато зроблено гарних справ, започатковано цікавих проектів, в тому числі і всеукраїнський проект "Клич друзів - граймо разом", основна мета якого створення умов для занять фізкультурою серед дітей та підлітків.

Дмитро Криженівський - асистент проектів благодійного Фонду Кличко: "Було основано дуже багато майданчиків у різних регіонах. Це вже, якщо я не помиляюсь, 151 майданчик і я сподіваюся, що можливо з часом ми дійдемо до тисячного майданчику. Будь-яка школа може отримати майданчик, якщо є бажання - заповнюєш анкету у нас на сайті, відсилаєш, збираєш реферати, ставиш лайки, отримуєш бали від Фонду Кличко, від інших шкіл-переможців, які перемагали в минулих роках, також допомагають отримати цій школі майданчик. Допомогти дітям, дати дітям можливість займатися спортом, тому що потенціал чемпіона є у кожного".

Урочисте відкриття спортивного майданчика від Фонду Кличко та за рахунок гранду фундації "Coca-Cola" розпочалось з вручення директору гімназії №1 Вірі Мокряковій сертифікату переможця. Також вчителі фізкультури отримали сучасний спортивний інвентар. Представники проекту висловили вдячність за співпрацю голові громадської організації "Альтернатива Сіверщини" Андрію Сичу за те, що саме він подав заявку на участь в соціальній ініціативі. Не було меж радості від перемоги не лише у школярів, а і в адміністрації гімназії.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми дуже вдячні Фонду братів Кличко, фундації "Coca-Cola" за цей яскравий, гарний, веселий, дорогий і практичний подарунок. Він нам конче потрібен, він нам дуже сподобався. Ми його дуже чекали. Ми за здоровий спосіб життя. Ще я хочу подякувати всім, хто підтримав нас у цьому проекті, адже підтримка була дуже важлива, щоб ми перемогли".

Зі словами вдячності до присутніх звернувся голова піклувальної ради гімназії №1 Сергій Сергієнко.

Сергій Сергієнко - депутат обласної ради, голова піклувальної ради гімназії №1: "Цей великий подарунок, який дає можливість нам з вами йти вперед до перемог, до здорового способу життя, подякувати, по-перше, всім, хто приймав участь в цьому гарному конкурсі, чия допомога надала можливість отримати великий приз і, найголовніше, подякувати Фонду Кличко, його представникам, які допомогли нам приєднатися до цього проекту, перемогти. Я вважаю, що ця перемога не остання".

Гімназисти порадували веселими танцями. Після чого розпочалась найприємніша для дітей частина свята - конкурси і подарунки. Спортивні конкурси прийшлися до душі активним гімназистам. Переможцям вручали м'ячі, напій "Coca-Cola", футболки, канцелярське приладдя, плакати. Були і інтелектуальні конкурси, де запитували про історію гімназії, спорт тощо. Кожен бажаючий заповнював анкету, де записував свою мрію і кидав у скриньку. Методом жеребкування також визначали переможців цього анкетування. Свято вдалося, було насиченим і цікавим.

f t g m

счетчики