Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н-Сіверському пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу

Автор О.Лельотко

В Н-Сіверському пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу серед юнаків, молоді та дорослих. У ньому брали участь спортсмени з Чернігівської, Сумської областей та м. Славутич. Протягом 2 днів боксери змагалися за чемпіонський титул у різних вагових та вікових категоріях.

 

Уже вп'яте сіверська земля радо зустрічала боксерів з різних міст Чернігівської та Сумської областей. Цього разу за звання чемпіонів боролися понад 70 спортсменів з Коропа, Н.-Сіверського, Чернігова, Ромнів, Шостки, Сум, Дружби та Славутича. Змагання відбулися завдяки підтримці небайдужих до спорту людей. Одним з організаторів та головних спонсорів чемпіонату виступила громадська організація "Громадський актив України". 16 січня відбулось урочисте відкриття турніру, під час якого міський голова Сергій Пунтус говорив про те, що проведення боксерських турнірів у нашому місті - це значна подія і побажав, щоб ця традиція зберігалась.

 

Сергій Пунтус - міський голова: "Я всіх вас вітаю з початком турніру. Всім, хто безпосередньо буде приймати участь, бажаю в першу чергу перемоги, щоб турнір пройшов на досить серйозному, гідному рівні".

З початком чемпіонату вітали присутніх на святі спорту начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ірина Зюзько, заступник голови громадської організації "Громадський актив України" Сергій Ніколаєв, директор Н.-Сіверської гімназії №1 Віра Мокрякова, а також суддя міжнародного класу Михайло Костючок, який, доречі, був і головним суддею "Сіверського рингу - 2015".

Михайло Костючок - суддя міжнародного класу: "Я хочу побажати, щоб спортсмени, які приїхали, стали чемпіонами. Головне не перемога, а участь. Нехай переможе найкращий".

Після офіційної частини розпочались попередні бої за вихід до фіналу. На ринг виходили хлопці від 8 до 18 років у вагових категоріях від 23 до 75 кг. Загалом, у перший день змагань пройшло 22 поєдинки. Наступного дня бої були більш запеклі, адже вирішальні. Всі боксери докладали максимум зусиль для перемоги. Звісно н.-сіверські спортсмени не пасли задніх. Більшість вихованців Віктора Балабка, що брали участь у змаганнях, довели свою перевагу над суперниками. Окрім того, Дмитро Лизун, Олександр Гречаник, Микола Шабетя, Владислав В'язовик завершили свої бої достроково. По завершенні кожного поєдинку проходили нагородження. Спортсмени за І та ІІ місця отримували медалі та дипломи з рук голови районної ради Олега Бондаренка, його заступника Олександра Могильного, голови громадської організації "Громадський актив України" Петра Пекура, майстра спорту СРСР з самбо та дзюдо Петра Лобаса, а також рефері змагань та спонсорів. По завершенню останнього поєдинку до присутніх в залі звернувся голова громадського активу України, один з організаторів та спонсорів Петро Пекур. Він зазначив, що однією з задач його організації є пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до занять спортом, і саме тому вона взяла активну участь у проведенні цього турніру.

Петро Пекур - голова громадської організації "Громадський актив України": "Я займався і боксом, боротьбою, футболом, плаванням. Я люблю спорт і хочу, щоб діти у нас на Україні були здорові, міцні, фізично розвинені і розумні".

Чемпіонат міста завершився. Для деяких спортсменів - це був перший досвід на ринзі, для інших - черговий. Проте, не зважаючи на поразку чи перемогу, вражень як у учасників турніру, так і в глядачів залишилося чимало, і всі з нетерпінням чекатимуть наступних змагань.

f t g