Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Святий Миколай завітав до дітей Краснохутірської школи-інтернату

Автор О.Кримова

Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування найбільше чекають новорічних свят, адже це пора для подарунків та розваг. Привітали зі Святим Миколаєм представники народного депутата Анатолія Євлахова вихованців Краснохутірської школи-інтернату.

 

Кожна дитина від новорічних свят чекає здійснення мрій та подарунків, а особливо діти, які знаходяться в складних життєвих обставинах. На цьому наголосив представник народного депутата Анатолія Євлахова Федір Плахута, який в день Святого Миколая завітав до дітей Краснохутірської школи-інтернату з солодкими подарунками та щирими побажаннями. Діти для гостя підготували виставу "Святий Миколай" та залишились задоволеними від подарунків.

Олексій Голець - учень Краснохутірської школи-інтернату: "Від новорічних свят я чекаю приємних сюрпризів, дуже багато приємних несподіваних речей, які позитивно вплинуть на цей Новий рік. ще я хотів дуже подякувати Анатолію Євлахову за те, що його представники поарували подарунки нашим учням. Це дуже приємно. Дякую".

Вікторія Гайдок - учениця Краснохутірської школи-інтернату: "Новорічні свята для мене - це отримувати подарунки і радіти від зими. Мені приємно, що нас не забули і привітали зі святом Миколая".

Держава всіляко повинна підтримувати дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, адже діти - майбутнє нашої країни.

Федір Плахута - представник народного депутата Анатолія Євлахова: "Мені дуже приємно, що народний депутат Анатолій Євлахов одним із своїх напрямків окремо виділив підтримку молоді і дітей всіх категорій. Я думаю, якщо говорити про дітей-сиріт, то це особлива категорія. Якщо ми будемо підтримувати таких діток, вони будуть більш впененіші, більше прагнутимуть самореалізуватися в житті. А це дуже важливо".

f t g m

счетчики