Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Невмируща творчість Тараса Шевченка

Автор Т.Лось

Творчіст Тараса Шевченка

Сучасні школярі вивчають твори Тараса Григоривича Шевченка за шкільною програмою. Але його поезія така мелодійна,  так точно підібрані слова для зображення природи, почуттів і навіть політичної ситуації в суспільстві, що хоч не хоч, а Шевченківські рядки закарбовуються в пам'яті на все життя.

Великий поет писав свої твори майже 2 століття тому. Але досі вони не втратили своєї актуальності. Образ, герої творів ніби скопійовані з наших сучасників. Вони змушують і плакати, і   сміятися, змушують замислитися, а чи так ми живемо, чи дійсно ми гідні називатися українцями, як ця видатна людина.

Вікторія Довбня - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Ці вірші будуть актуальні, адже вони пронизані якимись певними нотками радості, нотками страждання. Деякі вірші змушували мене навіть плакати. Якщо людина хоче глибше пізнати творчість Т.Шевченка, треба прочитати безліч його віршів з різної лірики."

Всі знають Т.Шевченка як письменника, з його художньою майстерністю знайомі не дуже. Але його картини, його художні образи такі ж бездоганні, як і його поезія. Талановитий, патріот української держави і українського народу продовжує жити у своїх творах і навчати нас, своїх нащадків, пишатись тим, хто ми є. "Учитесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь."  Всією своєю творчістю він підкреслює, що тільки в національній єдності і братерстві майбутнє нашої Вітчизни.

f t g m

счетчики