Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У квітні заплатимо за електроенергію двічі

Автор О.Лельотко

Плата за електроенергіюЗ 1 січня цього року набрав чинності Закон України "Про захист персональних даних. У зв'язку з цим у квитанціях про оплату за електроенергію не будуть вказувать відомості про особу, тобто прізвище, ім'я та по-батькові. Ці дані споживач у квитанцію повинен внести власноруч під час оплати рахунку у банківських установах. В квітні місяці на мешканців району чекає ще одна суттєва зміна у рахунках на оплату за електроенергію.

Володимир Шаповалов - заступник начальника з енергозбереження Н.-Сіверського РЕМу: "Суттєвою зміною у розрахунках на оплату за електроенергію буде внесення пункту, який називається "плановий платіж". Зокрема, в перехідний місяць жителі району одночасно розраховуються за електроенергію, спожиту у попередньому та поточному місяцях."

Надалі побутові споживачі розраховуватимуться лише за поточний місяць.

Володимир Шаповалов - заступник начальника з енергозбереження Н.-Сіверського РЕМу: "Що таке плановий платіж? Це ті довідки, які вам принесли. Там розписане ваше планове, очікуване споживання на 2011рік. Воно розраховане по двох формулах за шість літніх місяців та за шість зимових. Ці величини доведені у цих повідомленнях на 2011 рік."

Якщо ви не згодні з величинами, вказаними у плановому платежі, потрібно звернутися до Н.-Сіверського району електромереж, написати заяву і цифри змінять на ті, які більше відповідають дійсності. Також щомісяця платіж за попередній місяць корегуватимуть.

Володимир Шаповалов - заступник начальника з енергозбереження Н.-Сіверського РЕМу: "Якщо ваш плановий платіж, розрахований з обсягів споживання 100 кВ/год на місять, а ви його перевищили, то в наступному місяці ця різниця буде включена або виключена з вашого рахунку."

За словами Володимира Шаповалова, абонентам, які користуються пільгами або субсидіями, не слід хвилюватися, їх обовязково врахують в квитанції.

f t g m

счетчики