Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Патріотично танцювальний флешмоб

Автор І.Бездєтко

Ситуація в Україні не залишає байдужим нікого. Наше майбутнє в першу чергу залежить від нашої молоді. Активні та креативні молоді люди нашого міста об’єдналися разом аби виразити свою думку стосовно єдиної української нації. Саме тому молодь нашого міста згуртовано вирішила організувати патріотичний танцювальний флешмоб. Кожного вечора на міському стадіоні відбувалися репетиції, на яких танцюристи сумлінно вивчали рухи.

 

 

Віталіна Михайленко – хореограф: «Оскільки закінчується літо, ми вирішили зібратись всі разом і влаштувати в нашому місті Новгород-Сіверський танцювальний флешмоб на тему «Україна єдина» . Зараз в нашій країні така ситуація, тому ми вирішили якось підтримати наших людей і станцювати, і порадувати своїм танцем. Я створила групу в соціальний мережі «Контакт», потім туди почали приєднуватись люди. Всім було дуже цікаво. Я розміщувала фото, картинки, після чого у нас розпочались репетиції. Таким чином ми намагалися зібрати людей. Роздавали листівки. Нас підтримала Чугаєва Неля Миколаївна. Ця людина допомогла нам організувати виступ в центрі міста, допомогла з музикою. Ми їй дуже вдячні і сподіваємось на подальшу співпрацю з нею».

Вибір одягу для виступу був доступний кожному, а символікою стали, в першу чергу, кольори українського прапору. Танцюристи відобразили свої «яскраві серця», використовували стрічки та малювали прапори на обличчі. В розв’язанні технічних організаційних питань допоміг сектор у справах сім’ї, молоді та спорту та педагог-організатор гімназії №1.

Неля Чугаєва – завідуюча сектору у справах сім’ї молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: «Ідея флешмобу прекрасна, тому що коли молодь, діти підтримують державу, вони за державу, коли мають відчуття держави – це гарно, добре, прекрасно і патріотично. Я говорила це неодноразово і абсолютно всі ідеї, які йдуть від молоді, я завжди підтримую».

Оксана Ільющенко – педагог-організатор гімназії №1: «Дуже приємно, що наші діти мають активну життєву позицію і небайдужі до долі країни, до сьогодення, до тих подій, що відбуваються сьогодні в країні і до майбуття країни. Саме зараз, напередодні державного свята Дня Незалежності України, одна з випускниць Н.- Сіверської гімназії №1 Михайленко Віталіна, вона зараз студентка, але дуже активна, позитивна і талановита дівчина, зібрала і згуртувала навколо себе дітей та молодь і вони підготували чудовий флешмоб».

Флешмоб відбувся 20 серпня на центральній площі міста. Підтримати танцюристів прийшло багато місцевих жителів. Крім танцю активісти використовували і інші способи проявити бажання миру в Україні.

f t g