Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Соціальний захист переселенців

Автор Н.Приходько

На виконання районного плану заходів, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО до Н.-Сіверського району, на Управління соціального захисту населення були покладені обов'язки ведення реєстрації переселенців.

 

 

Галина Гавриленко - начальник управління соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА: "Згідно цього реєстру, в управлінні на сьогоднішній день понад 120 громадян, які зареєстровані в управлінні і які приїхали з Донецької чи Луганської областей. Найбільший відсоток сімей, які переїхали до нашого району - з Луганської області. В основному ці сім'ї проживають у своїх близьких, знайомих та родичів і 76 таких людей проживають на території міста, решта проживає у сільських населених пунктах: Вороб'ївка, Будо-Вороб'ївка, Гірки, Дігтярівка, Пушкарі".

Як зазначила Галина Гавриленко, кількість громадян, які приїхали зі сходу країни до нашого району набагато більша, адже не всі реєструються в Управлінні. Стають на облік в основному ті люди, яким необхідна певна допомога: в отриманні пенсій, соціальних виплат, або влаштування дітей до дитсадків чи шкіл.

Галина Гавриленко - начальник управління соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА: "Послугами пенсійного фонду скористалися на сьогоднішній день 46 людей, які приїхали до нашого району. Послуги Управління соціального захисту, тобто призначення соціальних допомог сім'ям з дітьми ми призначили 2 сім'ям. Решта сімей знаходиться в стадії призначення, тобто запрошення особової справи, в місті це в основному дитячий садок «Ластівка», який прийняв 3 дітей і гімназія №1, яка прийняла 5 дітей, які почнуть своє навчання з 1 вересня. До сільських шкіл також будуть такі діти ходити".

В ході АТО були звільнені вже деякі населені пункти східних областей. Тож люди почали повертатися до своїх домівок. Виїжджають переселенці і з нашого району. На сьогодні зняті з реєстрації вже 8 сімей. Галина Петрівна додала, що мешканці району активно допомагають вимушеним переселенцям, але люди прибувають і невідомо скільки будуть ще проживати в нашому районі.

Галина Гавриленко - начальник управління соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА: "Дуже вдячна всім тим, хто надає допомогу переселенцям і користуючись нагодою хочу звернутись до населення. Будь ласка, якщо у вас є вільне житло, або ж ви можете взяти на тимчасове перебування до своїх помешкань, звертайтеся до Управління соціального захисту. Тому ведемо реєстр таких житлових будинків, куди можна поселити людей".

f t g