Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Нарада по результатам загальних зборів громадян

Авто О.Кримова

Відбулась нарада в Новгород-Сіверській райдержадміністрації за результатами проведених загальних сходів громадян за місцем проживання, в якій взяли участь районна влада, керівники структурних підрозділів РДА, районних служб, керівники підприємств, установ, організацій району.

В ході наради обговорювались питання, які за підсумками зборів громадян найбільше їх хвилюють, яких, до речі, вистачає. Керівники та заступники держадміністрації та районної ради під час доповідей звернули увагу на питання, які стосувались врегулювання земельних відносин, ліквідації аварійних дерев, заміни опор ліній електропередач. Зокрема заступник голови РДА Олександр Могильний наголосив на необхідності оформлення сміттєзвалищ та благоустрою території сільських рад. Про правильність проведення зборів громадян нагадала керівник апарату РДА Наталія Разумейко. Питання, яке піднімалось у всіх сільських радах - це питання стану доріг, їх ремонт. Як поінформував начальник райавтодору Борис Перцев, коштів на вирішення цієї проблеми поки що немає, але в майбутньому планується продовжити роботи.

Борис Перцев - начальник філії "Н.-Сіверський райавтодор": "Ми будемо робити дорогу Горбове – Блистова, тому що ця дорога з'єднує 9 населених пунктів, в тому числі Кудлаївку, Гнатівку. Дуже розбита  дорога, потребує капітального ремонту. Будемо просити районну раду і адміністрацію і все, що нам буде виділено, в першу чергу будемо вкладати в цю дорогу".

Громадяни району порушували питання щодо зменшення вартості квитка до с. Будище, охоплення їх автобусним сполученням. Зокрема жителів с. Грем'яч не влаштовує технічний стан самого автобуса. Начальник АТП-17443 Микола Душин пояснив.

Микола Душин - ПрАТ "АТП-17443": "Грем'яцька зона обслуговується найкраще в районі, навіть в області. Автобус ходить щоденно, тричі на день. Ми відмовилися обслуговувати автобус "Чернігів-Грем'яч", тому що "Ікаруси" затратні у паливі і їм вже по 29 років. На сьогодні в рейси ходять "Мерседес" (52 місця), і "Сетра". Обідній рейс о 12:50 обслуговуємо ми. У нас 7 автобусів: один "Ікарус", три "ПАЗа", два "Мерседеси", "Рута" і "Газель" без водія. 7 автобусів - 7 водіїв".

Одне з нагальних питань, яке потребує негайного вирішення - забезпечення медичним персоналом закладів охорони здоров'я. На що головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Черненко запропонувала, щоб у ФАПах та амбулаторіях працювали громадяни сільських рад, які мають медичну освіту. Наприкінці наради голова РДА В’ячеслав Кауфман також наголосив на необхідності продовження робіт з освітлення сільських рад.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "Це стосується сільських рад, тих, з якими ми починали освітлювати – Вороб'ївка, Шептаки, Горбове, Блистова, Орлівка. Нараду ще раз проведемо, виберемо 5-6 сіл, з якими будемо працювати, щоб могли поступово освітлити інші населені пункти".

{youtube}-0gvH_vMX9g{/youtube}

f t g