Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Маленькі школярики саджали ліс

Автор І.Радковець

До акції "Майбутнє лісу у твоїх руках", яка стартувала з 21 березня, долучились школярі молодших класів навчально-виховного комплексу "Дзвіночок". Разом з працівниками державного підприємства «Новгород-Сіверське лісове господарство» проводили висадку ялини, берези. Учні із задоволенням допомогли дорослим.

 

Аліна Обоскалова: "Я вперше саджаю ялиночку. Я буду і надалі допомагати дорослим висаджувати дерева".

Катерина Бондарець: "Мені подобається саджати дерева біля нашої школи. Я роблю це вперше".

Влад Кураленко: "Дерева приносять користь для пташок. Треба берегти ліс".

Озеленення дитячого садка проводиться вже не один рік поспіль, а це виховує у підростаючого покоління любов до природи й бережливе ставлення до неї.

Валерій Шинкаренко - директор НВК "Дзвіночок": "Ми вже не один рік працюємо з Держлісгоспом. Ми саджаємо ялину, березу, клен, тую. Дітям це подобається і вони із задоволенням роблять цю добру справу. У минулому році ми посадили на території нашого дошкільного закладу багато беріз, ялинок".

Анатолій Півнюк - інженер з лісовідновлення ДП "Н.-Сіверське лісове господарство": "Ми привезли близько 400 дерев та саджанці декоративних дерев. Саме ця акція спрямована на дитяче розуміння в майбутньому, що ліс - це легені планети, що зелені насадження треба створювати, озеленювати рідні краї, рідне місто".

У всіх присутніх дорослих і школярів залишилось гарне враження від цієї роботи – посадки нового лісу. Тож берегти ліс і збільшувати його площу треба не лише в період акції і пам'ятати, що його майбутнє у твоїх руках.

f t g