Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Я буду вічно жити..."

Автор Т.Лось

Творчий вечір присвячений Л.Українки"Так я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні.

Без надії таки сподіватись.

Буду жити - геть думи сумні!"

Хто не памятає цих рядків зі шкільної лави? Вічні твори Лесі Українки зберігають пам'ять про неї через десятиріччя, вона продовжує жити в них, хоча їй було відведено прожити лише 42 роки. У читальному залі центральної районної бібліотеки на літературному вечорі "Горить моє серце" бібліотекарі та студенти розповідали про цікаві моменти з життя великої поетеси.

Зачитували уривки її творів. На вечорі також звучала українська народна пісня, адже сама письменниця захоплювалась народною творчістю і використовувала її образи у своїх поемах та віршах.

Майбутніх медиків бібліограф Ольга Маджуга ознайомила з виданнями про Лесю Українку, а також зі збірками її творів, які бібліотека може запропонувати своїм читачам. Для студентів це була гарна нагода згадати, що в світі є безцінні речі, є постаті, які своїм життям можуть служити прикладом для інших.

Катерина Бережна - студентка Новгород-Сіверського медичного училища: "На мою думку вона може бути взірцем для сучасної молоді. Якщо переглянути її біографію, то вона була досить мужньою жінкою, тому що з її хворобою деякі люди зовсім опускають руки. Вона ж, незважаючи на свою хворобу, продовжувала жити повним життям."

Сильна жінка, прекрасна поетеса Леся Українка залишається в історії як символ мужності, стійкості нездоланності людського духу. Вона не вмерла, вона й досі живе серед нас - "Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає."

f t g m

счетчики