Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 1 по 30 листопада триває реєстрація на цьогорічне пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Автор Т.Лось

Трохи більше двох тижнів залишилося до кінця реєстрації на пробне ЗНО. Після 30 листопада це зробити вже стане неможливо.

 

Раїса Косенко - методист Н.-Сіверського райметодкабінету: "Кожен бажаючий випускник навчального закладу або випускник минулих років, може зареєструватися на відповідному сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, пройти спеціальну програму та отримати реєстраційну картку. В програмі реєстрації на пробне ЗНО вказується розрахунковий рахунок на який мають надіслати кошти про сплату за пробне незалежне оцінювання".

Вартість одно пробного тестування цьогоріч складає 89 грн. Сплатити цю суму можна до 7 грудня в усіх банківських установах України, крім відділень Укрпошти - це єдина відмінність у проведенні пробного ЗНО в цьому році. А проходитиме воно скоріш за все в приміщенні Н.-Сіверської гімназії №1, але остаточно це питання ще не вирішено. Про свій пункт проходження тестування можна буде дізнатися зі свого особистого кабінету на офіційному сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Раїса Косенко - методист Н.-Сіверського райметодкабінету: "Пробне ЗНО буде проходити 22 і 29 березня. 22 березня випускники складатимуть тестування з української мови і літератури, з іноземної мови, російської мови, хімії, фізики і всесвітньої історії. 29 березня складатимуть тестування з математики, біології, історії України, світової літератури та географії.»

При явці на пункт тестування потрібно мати з собою роздруковане з Інтернету запрошення-перепустку, паспорт, квитанцію про сплату за тестування та дві чорні гелеві ручки. А результати стануть відомі приблизно за тиждень після тестування.

f t g