Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Послуги фіксованого телефонного зв'язку подорожчали на 7-10%

Автор О.Лельотко

Майже на 3 гривні зросла абонплата за користування стаціонарним телефоном для жителів сільської місцевості з 1 листопада. Зараз вона складає 20 гривень 72 копійки, до подорожчення платили селяни 18 грн. 02 коп. Протягом року це вже другий етап збільшення відповідних тарифів. Перший був у травні, тоді ціна для селян зросла на 2,5 гривні. Підвищення абонплати спеціалісти пояснюють тим, що послуги телефонного зв'язку є збитковими.

Не зважаючи на поступове зростання абонентської плати за користування фіксованим телефонним зв'язком, кількість абонентів в Н.-Сіверському районі практично не зменшується.

 

Ігор Дерлименко - начальник ЦТП №16: "Зараз більшість людей користується мобільним зв’язком, хоча в місті кількість стаціонарних телефонів практично не зменшується. Зараз більшість просять провести їх заради Інтернету.  У віддалені райони, такі як Льонозавод, Чернігівська, Сумська, Петровського, географічне положення не дозволяє провести Інтернет".

До речі, за останні роки, така послуга зв'язківців як підключення до мережі Інтернет серед жителів міста користується значним попитом, хоча ним скористатися через певні причини можуть не всі.

Ігор Дерлименко - начальник ЦТП №16: "Більше 1000 абонентів ОГО у райцентрі. Хотілося щоб було більше, та це не від нас залежить. Ми робимо все можливе і неможливе, бо старі лінії, комунікації та віддаленість абонентів".

Не зважаючи на деякі негаразди, фахівці зв'язку роблять все для того аби забезпечити в районі безперебійний телефонний та Інтернет зв'язок, адже знають, що завдяки їх тяжкій праці, скорочуються, можна сказати, відстані між містами та людьми. І рідні або близькі можуть в будь-який час поспілкуватись. Тому працівники галузі вважають символічним святкування свого професійного свята восени. У цей період часу підводяться підсумки та будуються плани на майбутній рік.

Ігор Дерлименко - начальник ЦТП №16: "Колектив – 41 чоловік. Я вважаю, що всі добросовісні працівники, починаючи з монтера і закінчуючи інжинером-спеціалістом. План, який нам доводять, ми виконуємо. Хочеться привітати всіх працівників Укртелекому і всіх працівників, які мають справу із зв'язком. Побажати здоров'я, великої заробітної плати. Поздоровити всіх пенсіонерів, наших ветеранів зв'язку з цим святом і побажати їм здоров'я і всього найкращого".

f t g