Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Затверджена Програма реформування житлово-комунального господарства району

Автор О.Лельотко

Сесія районної радиПрограмму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новгород-Сіверського району на 2011-2014 роки винесли вдруге на затвердження депутатам районної ради. Це питання було першим в порядку денному четвертої сесії районної ради шостого скликання. Заступник голови Новгород-Сіверської райдержадміністрації Олександр Могильний поінформував депутатів про те,  в якому зараз стані знаходиться житлово-комунальне господарство району. Зокрема, житловий фонд, що обслуговує ТОВ " Н.-Сіверська ЖЕК" у вкрай незадовільному стані. Майже кожний четвертий будинок потребує ремонту.

Олександр Олександрович зазначив, що житлово-експлуатаційна організація, яка виступає одночасно в ролі замовника та виконавця послуг з обслуговування та утримання житлових будинків, є неефективною і невзмозі забезпечити вимоги мешканців щодо повноти та якості житлових послуг. Альтернативним варіантом утримання та експлуатації житла, є формування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. На сьогоднішній день в районі зареєстровано 9 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Олександр Могильний - заступник голови  Новгород-Сіверської райдержадміністрації:"Коли ці будинки будуть переведені на обслуговування ОСББ, ЖЕК - буде виконувати роль підрядника. Це буде задовольняти і ЖЕК, і населення. Адже замовником будуть мешканці, які самі  контролюватимуть послуги."

Окрім ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК" житлово-комунальні послуги в районі надають населенню ТОВ "Комунальник", дільниця ВАТ "Облтеплокомуненерго" та 13 комунальних підприємств сільських рад. Їх стан також не кращий. Депутати затвердили "Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки".  Депутати розглянули ще 13 питань. Проголосували за реорганізацію Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новгород-Сіверської районної ради в Дігтярівський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської районної ради Чернгігівської області. Підтримали питання щодо реформування сільських медичних закладів. Розглянули на сесії заяву від головного лікаря Новгород-Сіверської ЦРЛ Марії Акуліної  щодо її звільнення з цієї посади. Депутати задовольнили заяву та проголосували за пропозицію призначити головним лікарем ЦРЛ заступника головного лікаря Світлану Шам. Ще одне питання, яке розглянули цього дня, - депутатський запит від Олега Бондаренка. "Підвищення тарифів, заплановане з першого березня ТОВ "Комунальник", - передчасне і необгрунтоване", - зазначив він. Депутати проголосували, щоб направити цей запит в обласну інспекцію контролю за цінами. Наприкінці сесії присутніх чоловіків привітали з Днем захисника Вітчизни. В свою чергу, голова районної ради Віктор Душин від всіх чоловіків, поздоровив жінок з наступаючим 8-м Березня, адже до цього дня сесій не заплановано.

f t g m

счетчики