Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Спартакіада до Дня захисника Вітчизни

Автор О.Лельотко

СпартокіадаЩороку напередодні Дня захисника Вітчизни проходить спартакіада серед допризовної та призовної молоді. В цьому році брали участь 10 команд, три зі шкіл міста і сім з навчальних закладів району. Юнаки змагалися між собою у віджиманні від полу, стрільбі,  підтягуванні, підйому тулуба та стрибків з місця.

Сергій Гончаренко - головний суддя змагань, методист райметодкабінету: "Рівень підготовки дітей з року в рік не знижується. Діти показують непогані результати. Є ті, що виступають краще. Великий рівень підготовки юнаків і з сільських шкіл, зокрема зі См'яцької ЗОШ."

Для юнаків участь у таких змаганнях - перевірка своїх фізичних можливостей.

Євген Карбовський: "Ці змагання дають можливість потренуватися перед армією. я важаю, що потрібно йти до армії. Зараз без неї нікуди."

Богдан Школьний: "Кожен хлопець і чоловік повинен бути фізично підготовлений, аби захистити свою сім'ю. Це дуже важливо."

Спортивні змагання тривали більше трьох годин. після їх завершення відповідно до результатів різних етапів визначили найкращі команди. Найбільше очок набрали юнаки з Державної гімназії ім. К.Д. Ушинського, друге місце посіли спортсмени з Н.-Сіверської гімназії №1, третя команда зі Смяцької ЗОШ 1-3 ступенів.

f t g m

счетчики