Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Святковий мітинг з нагоди 70-річчя визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників

Автор В.Набока

Цими днями ми відзначаємо 70 річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників та День міста. Своїм шанобливим ставленням до пам'яті загиблих воїнів і ветеранів Великої Вітчизняної Війни, сіверяни показали, що вони ніколи не забудуть про героїчні сторінки цієї історії, про ту страшну ціну яку заплатило старше покоління за мирне майбутнє. Розпочалось святкування урочистим мітингом біля обеліска слави.

 

Суботньої днини 14 вересня чимало сіверян не дивлячись на негоду зібралися біля обеліску слави на святковий мітинг з нагоди 70-річчя визволення рідного міста від німецько-фашистських  загарбників. Святкова колона з представниками районної влади, представниками усіх підприємств, установ, організацій нашого міста, ветеранами, жителями та гостями Н.-Сіверського пройшли вулицею ім. Бориса Майстренка у напрямку до площі, що знаходиться біля вічного вогню аби увінчати безсмертний подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945-го років. Кожен з присутніх біля обеліска слави низько уклонився та поклав квіти тим воїнам, які героїчно віддали своє життя як данину Великій перемозі у боротьбі за свободу Батьківщини. Під час свого виступу на урочистостях голова Н.-Сіверської РДА В’ячеслав Кауфман відзначив про необхідність шанобливого ставлення до подвигу загиблих у роки В.В.В.

В’ячеслав Кауфман – голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: «Ми повинні ростити нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики. Сьогодні молодь має прийняти вашу переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє завтра. Доземний уклін вам, борцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість вашу, за рани ваші, за віру вашу всім хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної Війни. Від усього серця бажаю кожній родині здоров’я, добробуту, тепла і затишку, оптимізму, непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.»

На найпочеснішому місті - попереду всіх мітингуючих сиділи ветерани. Їх можна було порахувати на пальцях однієї руки. Адже переважна більшість пішла з життя, а багатьох підкосили хвороби. До тих шановних ветеранів, які змогли все ж прийти на площу з вітальним словом звернувся Сергій Пунтус - міський голова.

Сергій Пунтус – міський голова: «У Н.-Сіверського багата історія і славні традиції, але головне його надбання – це ви, шановні жителі. Особлива шана воїнам - визволителям нашого міста. Нехай щастя, любов і достаток будуть у кожній родині. Зі святом вас дорогі земляки.»

Того дня сіверян вітали Михайло Кливенок - голова районної організації ветеранів та Олег Отрощенко - військовий комісар Н.-Сіверського, Семенівського об'єднаного військового комісаріату. Вони подякували ветеранам за ту святу перемогу над фашистами і висловили слова вдячності гостям, і жителям міста, що вони з року в рік підтримують ті традиції. По завершенню урочистого мітингу Сергій Пунтус повідомив про те, що Сіверщина віддає почесті бойовим знаменам і участю в Всеукраїнській акції Слава Визволителям України, яка стартувала на Луганщині за ініціативи ветеранських організацій. Сіверщина і Чернігівщина почесно прийняла цю естафету, адже ці заходи зберігають традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної Війни. І наш край не зміг залишитися осторонь такої акції.

f t g