Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

СБУ інформує

Інформація СБУСпівробітниками Управління СБ України в Чернігівській області викрито й припинено функціонування каналу незаконного постачання та розповсюдження в Україні спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації (прослуховуючих пристроїв, засобів відеоконтролю), заборонених до продажу та використання.

Встановлено, що 39-річний мешканець Чернігова, співробітник одного з комерційних банків, організував надходження поштою з-за кордону в Україну спецзасобів, закамуфльованих під побутові предмети (годинники, брелоки, запальнички, кулькові ручки тощо), а також їх подальший збут через розгалужену мережу посередників та Інтернет-аукціон.

Співробітники СБУ затримали зловмисника під час чергової спроби збуту значної партії засобів. У ході обшуку за його місцем проживання вилучено близько 100 одиниць технічних пристроїв.

Управлінням СБ України в Чернігівській області порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 359 (Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

 

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

f t g m

счетчики