Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Останки 11 радянських воїнів, загиблих у роки ВВв, було перепоховано на території меморіального комплексу у міському парку

Автор І.Радковець

З робочим візитом у Н.-Сіверському районі перебував народний депутат України Ігор Рибаков. Під час візиту Ігор Рибаков поспілкувався с головами сільських рад, керівниками районної адміністрації та міської ради, взяв участь у церемонії перепоховання останків радянських воїнів, загиблих у роки ВВв, та у відкриті дитячого садка у с. Вороб’ївка.

Останки 11 радянських воїнів, загиблих у роки ВВв, було перепоховано на території меморіального комплексу у міському парку, де зібрались керівники районної та міської влади, голови сільських рад, представники установ, організацій та народний депутат України Ігор Рибаков. Саме за його сприяння та допомоги відбулась реставрація пам'ятника та церемонія перепоховання останків воїнів. Присутніх ветеранів було нагороджено Орденом Української Православної Церкви святого великомученика Георгія Побідоносця. А за загиблими воїнами отець Мойсей відслужив панахиду. Під час церемонії перепоховання народний депутат України Ігор Рибаков згадував тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, говорив про допомогу ветеранам.

Ігор Рибаков - народний депутат України: "Піклування про ветеранів, про їх соціальне благополуччя повинно бути щоденним нашим завданням і моїм обов'язком. Ми можемо відчувати себе єдиною нацією лише в тому випадку, якщо в нас є історія, якщо ми про неї пам'ятаємо."

Під час робочого візиту на Чернігівщину народний депутат України Ігор Рибаков побував у селі Вороб'ївка, де за його сприянням було урочисто відкрито дитячий садок "Сонечко" у Вороб'ївському навчально-виховному комплексі. До малечі народний депутат прийшов не з порожніми руками - дітлахам вручив набори для малювання. Директор навчально-виховного комплексу та батьки своєю чергою дякували народному депутату за допомогу.

Олеся Шкалаберда: "Дозвольте від імені всіх батьків  сказати слова вдячності всім тим людям, які доклали чимало зусиль, щоб відкрити цей дошкільний заклад, в якому будуть навчатись наші дітки. А особливо ми вдячні нашому народному депутату України Ігорю Рибакову."

Того ж дня народний депутат України Ігор Рибаков зустрівся з головами сільських рад, представниками районної влади. Під час зустрічі депутат підкреслював важливість постійного спілкування між ними, як представником округу в парламенті та людьми, які його обрали.

Ігор Рибаков - народний депутат України: "Інтереси жителів Сіверщини - для мене головний орієнтир депутатської діяльності: на всі державні питання я дивлюся крізь призму цих інтересів. Перш ніж зробити якийсь крок, завжди питаю себе, як це допоможе людям, які за мене голосували. Виходячи з цього питання, я дію і ухвалюю рішення."

Народний депутат розповів присутнім про заходи, які він проводить і планує проводити у кожному з семи районів, від яких він обраний до парламенту. Представники громад розповіли про проблеми своїх населених пунктів, дякували депутату за підтримку і допомогу. Ігор Рибаков уважно вислухав пропозиції і прохання кожного сільського голови і одразу дав доручення довіреним особам та помічникам приступити до їх виконання.

 

{youtube}UQ6irlJ5o-Q{/youtube}
f t g m

счетчики