Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міський автобус

Автор Т.Лось

Маршрутка знову, як у радянські часи, з'єднає найвіддаленіші вулиці Н.-Сіверського. З третього травня містом ходитиме міський автобус. На зупинках найближчим часом має з'явитися точний розклад руху, якого перевізник обіцяє ретельно дотримуватись, щоб пасажири не спізнювались на роботу, або у своїх справах.

 

Старе покоління вже й забуло, а молоде і не пам'ятає, як Н.-Сіверським курсували міські автобуси: «одиниця», «двійка» і «трійка» - до льонозаводу, Покровщини і до кінця вулиці Вокзальної. І ось приватний підприємець знову вирішив відродити забутий і водночас потрібний маршрут. Вже з 3 травня, обіцяє, далекі вулиці міста з’єднає маршрутка.

Олександр Рамусь - приватний підприємець: "В місті Н.-Сіверський з 3 травня організовується маршрутне таксі. Проїзд буде коштувати 2 грн., дітям до 6 років - проїзд безкоштовний".

Курсуватиме автобус за старим маршрутом. Там, де є зупинки, там і зупинятиметься. Для зручності пасажирів, розклад розвісять на кожній зупинці. Маршрутка буде дотримуватись графіка руху - забиратиме та доставлятиме пасажирів у точно визначений час.

Олександр Рамусь - приватний підприємець: "Ходити маршрутка буде з понеділка до п’ятниці. Субота та неділя вихідний. У нас поки 1 водій, але якщо справа піде, то будемо брати на роботу водіїв і будемо працювати".

Відкриття нового міського маршруту - це ще й створення нового приватного підприємства. І тим більше, що у сфері надання послуг населенню та у виробництві працює лише невеликий відсоток малого і середнього бізнесу Новгород-Сіверщини (левову частку все ж таки посідає торгівля), для Новгорода-Сіверського новий рейс автобусу - ще й неабияка подія.

{youtube}0ERj7jIFeAs{/youtube}

f t g