Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Наслідки негоди

Автор В.Набока

Грозовий буревій, що пройшов у Н.-Сіверському районі та місті зокрема, завдав великої шкоди. Тривав буревій півгодини. Як наслідок: було зламано десятки дерев, зірвано лінії електропередач та покрівлі з будинків.

Вчорашня негода розгулялася не на жарт. За словами в. о. голови РДА Івана Гавриленка, за півгодини сильний вітер знеструмив більше 80-ти населених пунктів, було зламано десятки дерев та телевізійних антен, зірвано покрівлю з будинків, вибито шибки. Найбільше постраждали 2 населені пункти - це села Бирине та Леньків.

Іван Гавриленко – в. о. голови РДА: "В Бирине постраждала школа та житлові будинки, а також відбулося руйнування складських приміщень ТОВ "Відродження". У СГВК "Блистівський" знесло дах на телятнику. В Ленькові також є руйнування тваринницьких приміщень. В місті повалено дерева, що призвело до порушення зв'язку."

Всі відповідні служби працювали всю ніч, аби розчистити постраждалі населені пункти від завалу дерев та відновити постачання електрики. Станом на 16:00 годину 29 квітня тільки 4 населені пункти залишались без світла. Бо, в першу чергу, робота була спрямована на відновлення роботи основних об’єктів, від яких залежить життєдіяльність населення району.

Іван Гавриленко – в. о. голови РДА: "До 21:00 години було відновлено електропостачання на хлібозаводі, було відновлено електропостачання сирзаводу. Одночасно працювала бригада по відновленню електропостачання на артезіанській свердловині. Працюють бригади нашого РЕМу, а також нам на допомогу виїхали бригади Коропського та Семенівського РЕМу".

Наразі працівники РЕМу та МНС проводять всі заходи з ліквідації наслідків негоди. До того ж, за наказом Івана Івановича Гавриленка, всі подвір’я одиноких пенсіонерів будуть обстежені, аби підбити всі підсумки буревію.

{youtube}cjo5Qo9N25M{/youtube}

f t g