Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Третє місце в Міжнародному конкурсі імені Тараса Шевченка

Автор М.Кугук

В Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка учениця гімназії №1 Валентина Пурига виборола диплом ІІІ ступеня. Це є найбільшим досягненням серед учнів та студентів міста та району за останні три роки.

Учениця 7-А класу гімназії №1 Валентина Пурига виборола диплом ІІІ ступеня на фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Цей конкурс в Україні проводився вже втретє і прирівнюється до олімпіад. Участь у ньому беруть школярі 5-11 класів, а також студенти різних навчальних закладів.

Валентина Пурига - учениця 7- А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Коли у нас в школі почали проводити перший етап цього конкурсу, я вирішила взяти участь і посіла 1 місце серед школярів. Далі пройшов районний етап цього конкурсу, і там я також зайняла 1 місце. В обласному етапі конкурсу я зайняла третє місце і незабаром вже писала роботу на фінальний етап цього конкурсу. Такою перемогою я завдячую своїй вчительці української мови і літератури Кравцовій Наталії Анатолівні за те, що вона змогла мене підготувати так, як слід."

Але це не єдине досягнення Валентини. Ще з початкових класів дівчинка брала активну участь в різного роду конкурсах та олімпіадах і дуже часто отримувала призові місця.

Наталія Кравцова - вчитель української мови та літератури Н.-Сіверської гімназії №1: "Валентина не тільки у нас навчається добре і є відмінницею, а ще вона займається спортом. Крім того, вона пробувала себе, як письменниця юна, і в неї є досягнення. В цьому році вона зайняла третє місце  в конкурсі "Хай весь світ дивують нині діти неньки України", в номінації «Проза» її оповідання «Риболовля», посіла третє місце. І тепер восени надрукують це оповідання в спеціальній збірці. Валя пише не тільки прозу, а і вірші, і буде брати участь у фестивалі "Нетлінне слово" з власним віршем."

В травні-місяці гімназистка з класним керівником поїде до Чернігова, де голова облдержадміністрації буде вручати цінні подарунки всім тим, хто брав участь у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка.

f t g