Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Студинці бобер покусав юнака

Автор Н.Скляренко

СказЧотири випадки покусів людей тваринами зареєстровано з початку року в нашому районі. Хоча вірус сказу виявлено не було, проте потерпілим довелося пройти антирабічне лікування, аби впевнитися, що ця небезпечна хвороба не загрожує їхньому життю.

В селі Студінка 20-річний юнак на ставку побачив бобра. Ця зустріч завершилася неприємністю: у хлопця покусана нога і, як наслідок, антиробічне лікування в ЦРЛ, яке коштувало 2тис. грн.

Віктор Бондаренко - лікар-рабіолог:"Централізованого постачання антирабічних препаратів немає. Лікарня у зв'язку з мізерним бюджетом також у достатній мірі закупити антирабічні препарати. Тому, якщо є підозра на сказ, хворі самі купують ліки".

Юнак одужує, а зустріч з дикою твариною запам'ятається йому надовго.

Віктор Бондаренко - лікар-рабіолог:"Хворий приходив на контрольне щеплення. Залишається незначний запальний процес в ділянці покусу. Затягується період загоєння, плюс значні фінансові затрати".

Окрім цього випадку, були ще скарги від людей щодо покусів свійськими тваринами. Собаки покусали жінок у Вороб'ївці та Буді - Вороб'ївській. А в Ленькові кіт покусав людину.

Наталья Ісаченко - лікар ветеринарної медицини у Н.-Сіверському районі: "Після покусу тварину ставимо на карантин і спостерігаємо 10 днів".

Лікарі вкотре попереджають - наш район небезпечний щодо сказу, тому обережність кожному з нас не завадить. А, якщо в господарстві тримаєте тварин, раз на два роки не забувайте їх щепити від сказу.

f t g m

счетчики