Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

7 видів дотацій передбачено державними програмами у 2011 році сільгосптоваровиробникам

Автор Н.Даценко

Дотації на корів7 видів дотацій передбачено державними програмами у 2011 році сільгосптоваровиробникам. Стосуються вони як приватних невеликих господарств, так і сільгосппідприємств. Гроші виділятимуться як на дійну корову, так і на закупку телиць і вирощування великовагової худоби.

Перша зміна у дотуванні - це виплата коштів на корову, коли гроші закладаються не у закупівельну ціну, а даються безпосередньо власнику худоби. Тільки є умова, на корову має бути паспорт. Наступна, сімейним фермерам, коли є 3 і більше корови, додатково державою буде виділятися 5 тис. гривень. Це аби купили доїльний апарат чи установку. Також передбачено ще ряд дотацій.

Іван Коваленко - начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку: "На корову у приватних господарствах, у сільгосппідприємствах, на закупку телиць у населення. На м'ясну худобу виділяється дотація".

Як зазначає начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку Іван Коваленко, ще є державна програма підтримки будівництва і реконструкції сільгоспприміщень. За нею до 30% витрачених коштів компенсуються державою. Передбачено дотацію і на вирощування великовагової худоби як для сільгосппідприємств, так і для населення.

Іван Коваленко - начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку: "Буде виплачуватися по 2 гривні за кілограм живої ваги. Наприклад, молодняк, що буде відгодований до 390 - 400 кг. і реалізований на переробні підприємства. І 1 гривня за реалізацію свиней на переробні підприємства. Має бути не менше 105 кг. для сільгосппідприємств і 130 для населення. Такі умови".

Уся детальна інформація стосовно дотацій, реєстрація сільгосптоваровиробників, що мають на неї право, в управлінні агропромислового розвитку.

f t g m

счетчики