Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В гімназії №1 відбувся день самоврядування

Автор В.Набока

Сьогодні в гімназії №1 відбувся день самоврядування. Цього дня діти побули в ролі вчителя, щоб відчути,що це найважливіша і найважча професія. Педагоги в свою чергу відчули себе дітьми. Випускні класи взяли на себе відповідальність за проведення даного заходу.

Традиційно кожного року в гімназії №1 проводять день самоврядування. Усі учні та вчителі з нетерпінням чекають цього досить цікавого моменту, коли молоде покоління спробує себе в ролі педагога та задовольнити свій інтерес до цієї професії, а вчителі зможуть побувати дітьми. Цього року випускні класи взяли на себе відповідальність за проведення даного заходу.

Олена Ревуцька - учениця 11-Б класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Сьогодні я викладала в 9-А і 9-В українську літературу. Діти мене слухали, але не дуже. Ми складали презентацію і читали,щоб добре підготувати тему. Я хочу бути вчителем англійської мови".

Аліна Кривенко - учениця 11-Б класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я викладала сьогодні українську літературу. Цей предмет мені дуже подобається, мені подобається читати і тому я вирішила проводити саме цей предмет".

Олена Заєць - учениця 11-В класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Нам довелося важко працювати для того, щоб підготувати уроки. Ми готували розклад занять, готували дітей, щоб вони побували в ролі вчителів. І хотілося б подякувати всім тим, хто сприяє проведенню цього дня".

Професія вчителя найважливіша! Але деякі гімназисти в майбутньому бути педагогами не планують.

Павло Качан - учень 11-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Хоч моя мати і вчитель англійської мови, але я бути вчителем не бажаю".

Андрій Трофименко - учень 11-А класу Н.-Сіверської гімназії №1:"Я також не бажаю бути вчителем, тому що для мене це важко".

Уроки всім учням та вчителям сподобалися, бо все пройшло цікаво і захоплююче, і можна навіть було поспівати.

{youtube}HM-x1yL8Ars{/youtube}

f t g m

счетчики