Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Тиждень безпеки дорожнього руху

Автор А.Чернявська

З 12 по 18 листопада в Україні стартував "Тиждень безпеки дорожнього руху". У рамках проекту "Тиждень безпеки дорожнього руху" - увага в першу чергу, буде звертатися на покращення безпеки на дорозі, протягом тижня правоохоронці планують звернути належну увагу на водіїв та дотримання правил особистої безпеки, а саме користування пасками безпеки,мотошоломами, під увагою ДАІ опиняться і любителі розмовляти по телефону за кермом.

 

Михайло Лось - начальник ВДАІ з обслуговування адміністративної території Н.-Сіверського району та АТІ: "Впродовж з 12 по 18  листопада на території України проходить "Тиждень безпеки дорожнього руху". Цей тиждень проходить в три етапи. Перший етап - це увага пішохід, другий етап - це пасок безпеки і третій етап це - мобільний телефон. Все що я назвав, це є основні причини, через які відбуваються дорожньо-транспортні пригоди. На нашій території впродовж 2012 року сталася одна така дорожньо-транспортна пригода. На автодорозі Н.-Сіверський-Шостка  водій не пристебнутий паском безпеки скоїв наїзд на стоячий автомобіль, що призвело до загибелі водія".

За період проведення тижня безпеки дорожнього руху працівники ДАІ зупиняють водія транспортного засобу, вказують йому на порушення, роблять попередження. Працівники ДАІ контролюватимуть ситуацію на пішохідних переходах, поблизу навчальних закладів і в місцях найбільш пожвавленого дорожнього руху, а також проведуть профілактичні бесіди серед співробітників автотранспортних підприємств.

Михайло Лось - начальник ВДАІ з обслуговування адміністративної території Н.-Сіверського району та АТІ: "На даний час на території України проходить ще одна загальнодержавна операція "Перевізник зима 2012". На даний час нами виявлено 13 випадків порушень правил дорожнього руху, а саме: перевезення невстановленої кількості пасажирів, керування технічно несправними автобусами. Проведено бесіду з посадовими особами в АТП-17443, що до виїзду автотранспортних засобів в несправному стані".

Головне, за словами працівників Державтоінспекції, усвідомити величезні людські втрати на автошляхах і разом боротися за збереження життя та здоров'я всіх учасників дорожнього руху.

{youtube}2Jllh2Ie8N8{/youtube}

f t g m

счетчики