Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Мешканців будинку №22а по вул. Вокзальній заливає через дірявий дах

Автор О.Лельотко

Будинок по вул.Вокзальній, 2227 відер води винесла Ольга Степанівна Дворецька зі своєї квартири. Воду набирала не з крану, вона текла зі стелі. В результаті - мокрі стіни, підлога, речі. Подібна ситуація вже декілька років поспіль у всіх мешканців 5-го поверху будинку 22а, що по вулиці Вокзальна. Він стоїть на балансі ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК". За 30 років не було жодного капітального ремонту. З цією проблемою мешканці будинку звернулись до ДМТРК "Сіверська".

Петро Сухицький - житель: "Цьому будинку 30 років. Він зданий у експлуатацію у 1981 році. За 30 років жодного разу не було капітального ремонту. Дах плаский, рубероїд згнив. Дах тече. Був дощ з 6 на 7 число і квартири залило. Весь 5 поверх"

Така проблема вже декілька років поспіль, зазначають мешканці будинку, з кожною негодою ситуація все гірше.

Ольга Дворецька - жителька: "В ніч з суботи на неділю я до 4:30 взагалі не спала. Винесла 27 відер води. Вода бігла річкою. Все намокло. Боялась, що мікрохвильова піч та холодильник згорять. З парасолькою ходила. Боялась світло ввімкнути, бо по люстрі текла вода."

А бояться за свої електроприлади та своє життя мешканці цього будинку недаремно, адже електрика і вода - речі несумісні.

Леонід Жовтий - житель: "Під час потопів у нас самохід лічильників. Замикає проводка, б'є струмом, коли мокрі стіни. Підлога мокра, ноги у воді - може і вбити."

Олександра Юхимівна - жителька: "Від цієї щитової електромережа йде в квартиру. Все диміло, горіло. Викликали електрика. Це вже вдруге. Перший раз були 2 доби без світла."

Звертались до багатьох інстанцій щодо своїх проблем, зазначає Ольга Дворецька, проте вирішення поки що не знайшли.

f t g m

счетчики