Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Експедиційна група проекту "Квадролом" завітала до Н.-Сіверського

Автор Н.Приходько

З 16 по 25 жовтня експедиційна група проекту "Квадролом" здолає більше 1000 км. Маршрут пролягатиме з півночі на південь України. Учасники проекту стартували з Грем'яча, а вчорашнім відправним пунктом став Н.-Сіверський.

 

Експедиційна група проекту "Квадролом" зупинилася і в нашому місті. 12 чоловік здолають більше тисячі кілометрів заради цілей, що мають серйозний соціальний підтекст. Ініціатором і автором ідеї проекту став професійний мандрівник і рекордсмен "Книги рекордів України" Антон Бондаренко.

Антон Бондаренко: "Наш проект має глибокий соціальний підтекст. По-перше: привернути увагу до проблем тяжкохворих людей і по-друге: допомогти зібрати кошти на операцію для Богдана Примайчука. Також, це популяризація здорового способу життя. Це проект мужності, здолання різних перешкод".

Про поставлену мету також розповідав і один з організаторів експедиції, багаторазовий призер автоперегонів, кандидат у майстри спорту Валерій Слюсаренко.

Валерій Слюсаренко: "Мета нашого заходу - пройти нашу рідну Україну з півночі на південь, від с. Грем'яч до мису Сарич. Захід не з легких, цікавий. Можливо, поставимо рекорд України, тому що на квадроциклах ніхто не перетинав країну з півночі на південь".

Хоча, за словами учасників, за день проїзду не було ніяких проблем, проте без пошкоджень не обійшлося.Учасники проекту всі з різних міст України, об'єднались заради однієї цілі. Всім дуже сподобалися краєвиди Новгород-Сіверщини, зокрема Спасо-Преображенський монастир. За словами Антона Бондаренка, сюди хочеться повертатися знову і знову.

О 12 годині, провівши невелику нараду: з якою швидкістю будуть їхати, і ще, обговоривши деякі ситуації, що можуть трапитися в дорозі, вирушили до наступної зупинки своєї подорожі.

{youtube}P8AGx-LHQ0Y{/youtube}

f t g m

счетчики