Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День пам'яті Святого Димитрія Ростовського

Автор А.Чернявська

4 жовтня православна церква відзначила День пам'яті Святого Димитрія Ростовського. В Спасо-Преображенському монастирі відбулося святкове богослужіння з нагоди престольного свята. Богослужіння очолив високопреосвященніший Амвросій  Архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський у співслужінні з преосвященнішим Романом єпископом Конотопським і Глухівським та священнослужителі Чернігівської єпархії і гості.

День пам'яті Святого Димитрія Ростовського - один з найбільших шанованих днів в літургійному році православної церкви. Богослужіння зібрало в храмі велику кількість віруючих.

Архієпископ Амвросій удостоїв церковних нагород благодійників храму. Почесним знаком Філарета Гомелівського були нагороджені Валерій Дудко і Віктор Сухолєт. Почесним знаком Преподобного Лаврентія Чернігівського - Валентина Мошевська і Валентина Артюшкова.

f t g m

счетчики