Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 1 жовтня прожитковий мінімум зріс на 12 гривень

Автор Н.Приходько

З 1 жовтня поточного року,  згідно з Законом  України «Про Державний бюджет  України на 2012 рік», реалізовано проведення перерахунків пенсії у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Прожитковий мінімум для цих осіб з першого жовтня становитиме 856 гривень. Такі перерахунки були вже проведені  з 1 січня, з 1 квітня та з 1 липня.

Проведено також перерахунок і надбавок,  розмір яких пов’язаний з прожитковим мінімумом.

Мінімальний розмір пенсії по втраті годувальника  перераховано також виходячи з нового прожиткового мінімуму  для осіб, які втратили працездатність і становить на одну особу - 856 гривень  на дві особи - 1027 гривень  20 копійок  на три та більше осіб - 1284 гривень. Виплата пенсії в новому розмірі розпочнеться з 4 жовтня. Наступний перерахунок пенсії зі зміною прожиткового мінімуму буде проведено з 1 грудня поточного року. Розмір його становитимете 884 грн. Всі перерахунки проводяться автоматизованим способом , тому звертатись до управління Пенсійного фонду пенсіонерам нема потреби.

f t g m

счетчики