Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В ТОВ "Переможець" триває зернозбиральна кампанія

Автор В.Набока

В ТОВ "Переможець" с.Лісконоги триває зернозбиральна кампанія. Погодні умови та відсутність сушарки уповільнюють темпи збиральних робіт. Тому працівники і техніка господарства при найменшій можливості працюють в полі.

 

В цьому році в товаристві "Переможець" в селі Лісконоги вирощували: озимий ріпак, пшеницю, віку та овес. Урожайність склала: пшениці, на окремих полях, по 30 ц з гектара. В середньому із 140 га зібрали по 25 ц, озимого ріпаку десь до 20 ц з гектара, овес - 15-16 ц з гектара. В порівнянні з минулим роком, за словами агронома Миколи Асоска, з площі що вже зібрали, намолотили стільки, скільки в минулому році. На деяких полях зерно ще не збиралося. Причина цьому  - знову ж таки погодні умови.

Микола Асосок - агроном ТОВ "Переможець": "Із 1200 га залишилося 500 га. 700 га ми вже зібрали. Залишилося 180 га гречки і 350 га зернових".

На сьогодні товариство проводить збиральну та посівну кампанію зернових, майже заготовили корма, скирдують солому. По мірі можливостей, якщо погода дозволяє, в полі працюють комбайни і збирають врожай, але в господарстві проблема з сушаркою, тому працівники намагаються, щоб зерно стояло, бо воно збирається при вологості 16-17 відсотків. Ця проблема також уповільнює темпи зернозбиральних робіт.

Микола Асосок - агроном ТОВ "Переможець":"Зараз сушильного господарства немає, тому доводиться чекати, коли воно достигає в полі".

Технікою товариство повністю забезпечене, нам тільки залишається побажати їм гарної погоди, щоб завершили всі свої роботи.

{youtube}2XZMIuFDWO0{/youtube}

f t g m

счетчики