Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вороб'ївці відзначили День села

Автор В.Набока

19 серпня у Вороб'ївці відзначили День села. Святкове дійство, на яке зійшлися не тільки місцеві жителі, а й гості із міста Н.-Сіверський, відбулося у сільському будинку культури. Святковий концерт був насиченим та цікавим.

 

В серпневу неділю на яблучний Спас у Вороб'ївському будинку культури зібралися односельчани. Зібралися для того, щоб разом відсвяткувати День села. Гарна атмосфера панувала всюди. Вороб’ївчани насолоджувалися виступами народного хору та своїх дітей, брали участь у розважальних конкурсах, а також заслухали уривок з відомої п’єси “За двома зайцями”, кожна деталь інтер’єру зали була гарно продумана. Виставка рушників, різноманітні картини з зображенням природи, поробки милували око гостям і жителям села. Від імені місцевої влади жителів Вороб’ївки зі святом теплими і щирими словами привітав голова районної ради Віктор Душин.

Віктор Душин - голова районної ради: "Найважливіше те, що Вороб'ївка - це село, де люди працьовиті,і не дивлячись на ті негаразди, що є в нашій економіці і суспільстві, село все таки живе. Я хочу побажати вам, щоб в кожній оселі були мир і злагода".

Вороб'ївка - це частина нашої Вітчизни, це село добрих, працьовитих людей, які прагнуть зробити його гарним та впорядкованим. Тому недарма в селі існує прикордонна служба. З найщирішими словами привітань виступив начальник відділу прикордонної служби Олег Рисинський.

Олег Рисинський - начальник відділу прикордонної служби в с.Вороб'ївка: "Я вірю, що з кожним роком зміни будуть на краще. Також вітаю всіх з Днем села."

Чому в цьому році дата 19 серпня була обрана для святкування Дня села ми запитали у Михайла Бездітка сільського голови.

Михайло Бездітко - Вороб'ївський сільський голова: "В цьому році ми вирішили святкувати на Спаса, коли велике церковне свято і у людей нема роботи, тому що більшість наших мешканців не працює, а займається підсобним господарством".

Святковий концерт був насиченим та цікавим, частування не оминуло кожного. Пироги з яблуками, мед скуштували всі.


{youtube}YhR3KJ9NDQM{/youtube}

f t g m

счетчики