Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулася робоча зустрічі керівників митниць

Автор О.Лельотко

 

Попередження виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних пунктах пропуску - одне з основних питань, яке розглянули під час робочої зустрічі керівники Чернігівської, Сумської та Брянської митниць. З початку цього року це вже третій захід за участю представників українських та російських працівників митних служб.

 

10 серпня у Новгороді - Сіверському на базі Чернігівської митниці відбулася зустріч керівників Чернігівської, Сумської та Брянської митниць. Вона вже третя в цьому році. Попередні проходили у пунктах пропуску "Бачівськ" Сумської митниці та у місті Севськ Брянської області. На нарадах обговорюють питання співпраці української та російської митниць у тому чи іншому напрямку діяльності. Цього разу говорили про функціонування систем раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій в автомобільних пунктах пропуску. Особливо важливою є координація даного напрямку у період пікових навантажень, що спостерігається в літній час. Учасники наради більш детально зупинились на обговоренні низки заходів для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску на ділянці українсько-російського кордону.

Олександр Іванов – начальник Чернігівської митниці: «22 червня 2012 року представниками митних служб України та Росії був підписаний протокол. Протокол, в якому розроблений алгоритм взаємодії двох сторін. Ціль протоколу - забезпечити, локалізувати надзвичайні ситуації, які можуть виникнути в пункті-пропуску. Сьогодні ми обговорили перші етапи, перші результати дії цього протоколу, окреслили перспективи в подальшій взаємодії. На сьогоднішній день ми не бачимо ніяких проблем, ми бачимо ефективність взаємодії. Ми дякуємо своїм колегам з Росії за стабільну взаємодію».

Такі зустрічі дуже корисні для української та російської митниць,- зазначив т.в.о начальника Брянської митниці Віктор Миронов.

Віктор Миронов – в.о. начальник Брянської митниці: «Результати взагалі позитивні, робочі зустрічі проходять конструктивно. Ми розмовляємо на одній мові. Це мова професіональна. У подальшому ми також будемо планувати зустрічі, виносити питання. Так як у нас було введено інформування, українська сторона прийшла до цього раніше, їх досвід та підтримка дуже добре нам допомогли. І в подальшому в наших службах будуть завдання важливі, потрібні для наших держав. Такі зустрічі приносять дуже велику користь обом державам, і з цими завданнями ми будемо справлятись».

Обидві сторони залишились задоволені результатами як останньої, так і попередніх зустрічей. Керівники домовились про продовження співпраці у напрямку обміну досвідом та обговоренні питань, що стосуються аспектів діяльності митниць.

f t g m

счетчики