Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Якість води в Десні

Автор І.Радковець

Днями працівниками бактеріологічної лабораторії санепідемстанції було зроблено аналіз на якість річкової води. Як виявилось, результати не втішні. Кишкова паличка перевищує норму в 5 разів.

Новгород-Сіверський має густу річкову мережу. На території району протікає 15 річок. Найбільшою є Десна. Бактеріологічна лабораторія санепідемстанції проводить обстеження річкової води щоквартально. В спеціальних створах працівники відбирають воду .

Тетяна Каток - лікар бактеріолог райсанепідемстанції: "Якщо проаналізувати ту воду що відбирається щоквартально, то найбільш забруднена вода в 5 та 6 створі. Взагалі вода чиста".

Особливе обстеження річкової води проводиться влітку, коли купальний сезон в самому розпалі. Вода відбирається щотижнево й робиться аналіз на якість. Індикатором забруднення є кишкова паличка. На один літр води повинно бути 5 тис.одиниць кишкової палички.

Тетяна Каток - лікар бактеріолог райсанепідемстанції: "В літній період вода відбиралась зранку на пристані та пляжі. Вода дуже погана."

Після проведення аналізу знайдено 25 тис. одиниць кишкової палички. Це перевищує показник в 5 разів. Працівники радять не купатися, а якщо вже без цього не можна обійтись, то шукайте такі місця де чистіше. І, звичайно, не смітити. Адже там де чистота, там і здоров'я.

{youtube}u-kmzijAt8s{/youtube}

f t g m

счетчики