Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Новгороді-Сіверському знімають фільм «Касим»

Автор І.Радковець

В Новгороді-Сіверському вже декілька днів знімають фільм «Касим». «Мотор, камера, знято! Актори по місцях!» - саме ці слова найчастіше чуються на знімальному майданчику фільму «Касим», режисер якого - Леонід Белозорович. Ця картина вже не перша його авторська робота. Між акторами на знімальному майданчику панує робоча злагоджена атмосфера. Школу №2 не впізнати: територія її перетворилась на справжнє місце минулих воєнних часів. Повсюди німецькі прапори, воєнні машини. Загалом декорації захоплюють погляд. На майданчику можна побачити акторів, як відомих, так і місцевих жителів, які дуже добре виконують свої завдання. Для режисера ж головне - згуртувати всіх до роботи та отримати гарний результат.

Леонід Бєлозорович - режисер: "Події відбуваються в 1942 році протягом семи днів. Це біографічна картина, яка має відношення до нашого головного героя Касима Кайсемова, героя Радянського Союзу. Він воював на території України, був диверсантом. І все те, що ми знімали, насправді з ним відбулося".

Зйомки фільму "Касим" відбулися вже в Ларинівці і тривають в Н.-Сіверському, а продовжуватимуться в Києві. В фільмі знімається відома актриса Ірина Рождєствєнская, для якої кіно - це все її життя.

Ірина Рождєствєнская - актриса: "Я граю Марію. Вона місцева знахарка і вона допомагає всім. На сьогоднішній день цей образ мені дуже близький. Знімальна група настільки професійна, настільки всі доброзичливі, позитивні і розуміють, що вони роблять, що працювати з ними - саме задоволення."

Подібні фільми вже не вперше знімають саме в нашому місті, адже ми маємо великий потенціал для розвитку свого культурного і творчого майбутнього.


{youtube}5mhXipKVYw8{/youtube}

f t g m

счетчики