Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Сіверський акорд 2012" збирає бардів на фестиваль авторської пісні

Автор О.Лельотко

З 20 по 22 липня на Новгород-Сіверській землі проходитиме четвертий відкритий фестиваль авторської пісні "Сіверський акорд 2012". Три дні романтики надовго запам'ятаються всім, хто візьме участь або ж прийде просто послухати на берег красуні Десни авторську пісню. Проведення такого заходу стало вже доброю традицією. З кожним роком зростає не тільки кількість учасників, а й бажаючих насолодитися гарною авторською піснею та провести незабутні вечори в компанії творчих людей. Мета фестивалю досить широко характеризує фестиваль як культурно-масовий захід.

Вона включає збереження та розвиток традицій, прищеплення любові до рідного краю, популяризацію авторської пісні, естетичне та культурне виховання молоді, організацію її змістового відпочинку та оздоровлення.

Окрім того, проведення таких фестивалів сприяють розвитку туристичної галузі в Новгороді-Сіверському.

Свято авторської пісні відбудеться завдяки організаторам громадської організації "Медіатор" та Новгород-Сіверської державної адміністрації, відділу культури.

Вже надійшли заявки на участь від авторів з Глухова, Шостки, Чернігова, Києва, Новоукраїнки, Мінська, Сум та звісно Новгорода-Сіверського.

Конкурс проходитиме у 2 етапи. Спочатку працюватимуть творчі майстерні, прослуховування конкурсанців визнаними майстрами авторської пісні. Другий етап - передбачає конкурсний концерт. Загалом учасники змагаються у чотирьох номінаціях: автор-виконавець, співана поезія, виконавець в жанрі авторська пісня і співана поезія, колективне виконання.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та отримають головний приз фестивалю.

Організатори запевняють, що фестиваль відбудеться за будь-якої погоди та чекають не тільки виконавців, а й усіх небайдужих до авторської пісні, поезії та туризму.

{youtube}3TUpi2j9VVc{/youtube}

f t g m

счетчики