Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У Новгороді-Сіверському знімали кіно

Автор Т.Лось

Кіно

Новгород-Сіверський знову в пошані у кіношників.   Біля стін Успенського собору та міської школи №2 знімали фінальні сцени фільму "Легенда про бомбардира". Для кіношників це був вже сто третій день зйомок, можна сказати завершальний. Адже саме у нашому місті знімали останні фінальні історії фільму.

До цього зйомки проходили під Києвом. Майбутня кінострічка буде мати 8 серій і вийде на телеекрани приблизно у травні.

Сергій Лисяний - директор фільма «Легенда про бомбардира»: «Головний герой фільму,  капітан авіації, який літає на бомбардувальнику.  Ідея фільму полягає в тому, що після сотого вильоту  кожному льотчику давали Зірку Героя.   У нашого льотчика було 99 бойових вильотів. На сотому його збивають, він потрапляє у полон, потім у концтабір.  У фільмі присутня  і любовна історія.   Але все закінчується добре.»

Крім режисера та оператора, вся знімальна група з України. Актори в основному  - москвичі. Головного героя фільму бойового льотчика грає Микита Єфремов. У головній жіночій ролі молода російська акторка Катерина Астахова, яка знімалась у багатьох російських серіалах, наприклад,  "Завжди говори завжди", "Інститут благородних дівчат".

Катерина Астахова – акторка: «За іронією долі мою героїню звуть як мене – Катерина. Найважче цю роль грати з духовної точки зору.  Як тільки починаєш працювати, починаєш відчувати цю історію.  Чому люди, партизани мали вбивати, повинні були воювати, захищати себе?  Це болісно, важко психологічно.  Але кожна актриса мріє зіграти щось. щоб внести свою частку, вкласти свою душу в історію свого народу.»

Від нашого старовинного міста у захваті і актори, і знімальна група. Кажуть, крім того, що тут збереглася унікальна архітектура, ще й саме повітря у Новгороді - Сіверському особливе.

f t g m

счетчики