Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

4 лютого Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями

Автор Н.Полетаєва

4 лютого Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями. З цією метою вчора у Н.-Сіверському медичному училищі пройшов тематичний захід, на якому студенти у своїх доповідях розповідали про причини захворювання на рак, нагадали симптоми хвороби та методи її профілактики. Під час заходу студенти мали змогу не тільки отримати додаткові знання з онкологічних захворювань, а й зрозуміти важливість проведення санітарно-просвітницької роботи у своїй подальшій професії.

За словами лікаря-хірурга Н.-Сіверської ЦРЛ Петра Демиденка кількість людей, що хворіють на рак у нашому районі, на жаль, не зменшується. "Та слід пам'ятати, що ефективність лікування подібних захворювань повністю залежить від діагностики,"- говорить лікар.   Причиною росту захворювань є пізнє звернення людей за медичною допомогою.   Немало випадків, коли виявляється занедбана стадія хвороби. Та медики зазначають, що своєчасне проходження онкопрофобстежень дасть змогу попередити рак.

f t g m

счетчики