Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Призначено голову Новгород-Сіверського районного суду

Автор Н.Скляренко

Згідно з розпорядженням голови суду вищої ради юстицій по призначенню суддів України, головою Н.-Сіверського районного суду призначено Олену Олексіївну Кочуру.

В Н.-Сіверському районному суді відбулась зустріч з колективом голови Апеляційного суду Чернігівської області Садіґ Таґієв та начальника територіального округу судової адміністрації України Володимира Вовченка. На початку зустрічі було урочисто оголошено, що головою Н.-Сіверського районного суду призначено Олену Олексіївну Кочуру.

Садіґ Таґієв - голова Апеляційного суду Чернігівської області: "Дозвольте від імені керівництва Апеляційного суду та суддівського корпусу привітати вас з призначенням на цю посаду, будемо допомагати вам в роботі. Бажаємо здоров'я, щастя, успіхів, оптимізму та професійного росту".

Судовий корпус Чернігівської області покладає на Олену Олексіївну великі надії та сподівання, що Н.-Сіверський суд зарекомендує себе якнайкраще, зазначив В.Вовченко.

Володимир Вовченко - начальник територіального управління судової адміністрації України: "Бажаю, аби вам вистачило сил, бо робота пов'язана з великими навантаженнями. Щоб у вас усе ладилось, щоб справи розглядались згідно з чинним законодавством".

Цього ж дня Олена Кочура приймала вітання від керівників силових структур району та установ і організацій Новгорода-Сіверського. Які ж надії покладають на новопризначеного голову Новгород-Сіверського районного суду?

Садіґ Таґієв - голова Апеляційного суду Чернігівської області: "Хочу відзначити таке явище, як гендерна політика. Вона молода, перспективна, отримала нові знання. У неї вже немає радянського стереотипу, вона з новими поглядами на судочинство, працює у рамках судової реформи".

{youtube}YW9eAxyQ6Cs{/youtube}

f t g m

счетчики