Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Cтартувало зовнішнє незалежне оцінювання

Автор І.Радковець

Сьогодні 15 травня стартувало зовнішнє незалежне оцінювання, яке триватиме по сьоме червня. За цей час випускники шкіл району складатимуть тести з десяти навчальних предметів, результати яких впливатимуть на вступ до вищих навчальних закладів.

В цьому році випускники шкіл району почали складати тести раніше, у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012". На сьогодні випускники вже мають на руках сертифікати та запрошення, з якими поїхали здавати тести. Визначені й пункти ЗНО, всі бажаючі складатимуть основну сесію в Чернігові, Корюківці та Мені.

Світлана Ходченко - методист райметодкабінету, координатор ЗНО в Н.-Сіверському районі: "19 травня буде проводитися географія в м.Чернігові, 21 та 22 травня буде проходити тестування в Мені, 24 травня будуть складати всесвітню історію в м.Чернігові, 26 травня - іноземну мову складатимуть в Чернігові".

Найбільша кількість випускників зареєструвалась на предмет українська мова, бо вона є обов’язковою при вступі до вищих навчальних закладів. Тести з української мови відбудуться 28 Та 29 травня в Мені та Корюківці.

Світлана Ходченко - методист райметодкабінету, координатор ЗНО в Н.-Сіверському районі: "Історія України буде проходити в 2 етапи: 31 травня та 1 червня, і буде проводитись в місті Мена, 5 червня складатимуть фізику в Чернігові. Цікава ситуація склалася для наших випускників з біологією, яку здаватимуть в 1 етап, але половина випускників запрошується на складання до Чернігова, а половина - до Корюківки".

Актуальне на сьогодні питання - це автобусне сполучення до пунктів ЗНО, але з цим проблем не має бути, запевнила методист методкабінету.Особливу увагу необхідно звертати на перелік документів, які треба взяти з собою до місця проведення ЗНО, щоб в подальшому не мати проблем зі складанням тестів.Тож залишається побажати майбутнім студентам легкої дороги, успіхів у проходженні ЗНО та впевненості в собі.

{youtube}MO__vnAXs5E{/youtube}

f t g m

счетчики