Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Останній дзвоник для випускників 11 класів

Автор О.Лельотко

Сьогодні останній раз сіли за парти учні одинадцятих класів. В цьому році змінені терміни завершення навчання у школах у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012". Прощалися з рідною школою цього дня і випускники одинадцятих класів Н.- Сіверської гімназії №1. Багато гарних слів лунало на адресу учнів,вчителів та батьків на урочистій лінійці присвяченій " останньому дзвонику"

В цьому році останній дзвоник для випускників 11 класів, в зв'язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро - 2012", пролунав на 3 тижні раніше. Для учнів 11 класів - цей день радісний і сумний.

Анастасія Пишко – випускниця: «Сьогодні у нас остання лінійка, мене переповнюють почуття радості та смутку від того, що ми залишаємо рідну школу.»

Павло Гудлевський – випускник: «Це як друга сім'я, ми проводимо в школі дуже багато часу, а також після школи. Ми дуже дружній клас, і тому ми разом на всі свята, і це дуже радує. Для нас - це хвилююче свято, тому що ми вступаємо в доросле життя, але хотілося б частіше зустрічатися зі своїми шкільними друзями.»

Цього дня учні 11 класів Новгород-Сіверської гімназії №1 прощалися з рідною школою. З самого ранку біля стін гімназії зібралися випускники, їх батьки та вчителі. Розпочали урочисту лінійку учні, у яких попереду ще декілька років шкільного життя. Вони пишалися тим, що у них у великій шкільній родині є дуже гарний приклад для наслідування - нинішні одинадцятикласники. І це дійсно так. Директор Н.- Сіверської гімназії №1 Віра Мокрякова з гордістю говорила про цьогорічних випускників. Вона бажала всім вдало пройти випробування та обрати вірний шлях у житті.

Віра Мокрякова – директор Н.-Сіверської гімназії №1: «Ви і є наша гордість, ви є наша надія, сьогодні в цей святковий день підводимо підсумки вашої роботи. 11 років ви щодня піднімались і йшли в школу. 11 років ви долали вершини. 11 років ви освоювали знання, нові вміння. 11 років ви набували нових друзів знайомились з новими вчителями, новими предметами, тепер це все закінчиться, попереду у вас дуже багато випробувань.»

Віра Петрівна зазначила - що кожен навчальний рік дарує школі багато талановитих учнів. Це переможці та призери районних, обласних, всеукраїнських учнівських олімпіад шкільних предметів, міжнародних конкурсів. Чимало серед цьогорічних випускників призерів спортивних змагань. Всі, хто гідно представляв честь рідної гімназії протягом цього навчального року, отримали грамоти, дипломи та подарунки. Не забули й про найактивніших членів шкільного самоврядування, учасників самодіяльності. Після відзначення найкращих гімназистів, привітала всіх випускників зі святом начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА Ірина Зюзько.

Ірина Зюзько – начальник відділу освіти районної державної адміністрації:

«Я хочу сказати, що цей випуск найкращий, у вас і танцюристи найкращі, у вас і спортсмени, і співаки. Діти, які захищали честь району не один рік на всеукраїнських олімпіадах і які мали почесне 4 місце, майже кожного з вас знають в обличчя і не тільки школі. Буде дуже шкода розлучатись з вами  всій освітянській галузі.»

З наставницьким словом звернувся до учнів 11- х класів голова піклувальної ради, батько цьогорічної випускниці Сергій Сергієнко.

Сергій Сергієнко – голова піклувальної ради: «Хочеться побажати вам наступних перемог, сонячного прекрасного настрою, нехай ця перша сходинка життєвого шляху, яку вам дала школа, піднесе вас високо,  прославить школу.»

Чимало гарних і напутніх слів лунало цього дня на адресу випускників від їх батьків, першої вчительки, класних керівників.

Випускники гімназії також ретельно готувались до свята Останнього дзвоника. Вони розповідали вірші, співали пісні і наприкінці урочистої лінійки - закружляли у прощальному вальсі.

{youtube}fzivIVBv0ys{/youtube}

f t g m

счетчики