Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулася прес-конференції голови облдержадміністрації Володимира Хоменка.

Автор Н.Скляренко

Вчора відбулась прес - конференція голови ОДА В. Хоменка з представниками ЗМІ області, яка охопила широкий спектр актуальних питань життєдіяльності нашого краю - від реалізації соціальних ініціатив Президента України до масштабних планів по розвитку культурної спадщини Сіверщини.

 

На початку зустрічі із журналістами, керівник області Володимир Хоменко розповів про те, що постійні робочі поїздки в райони, зустрічі з людьми та особистий прийом громадян дають змогу реально оцінити існуючі проблеми, які турбують жителів області. На наше запитання щодо будівництва цементного заводу на Новгород-Сіверщині, Володимир Миколайович відповів:

Володимир Хоменко – голова Чернігівської ОДА: «Якщо говорити про ставлення китайських компаній, а їх було 2, до проекту в Н.-Сіверському, я можу тільки проінформувати одне, що рішення абсолютно не прийняте, іде етап вивчення, підготовки матеріалів для прийняття рішення на найвищому рівні керівництва тих компаній, які хочуть проінвестувати цей проект. Більше я сказати поки що не можу. Вимоги вони наші почули, первинні матеріали зібрали по наших запасах, ресурсах, по їхньому складу, по можливостях забезпечення з точки зору інженерною інфраструктурою, електроенергією, газом, транспортною логістичною складовою, наявність інших супутніх складових для виробництва цементу, адже він не тільки з однієї крейди складається. Ці матеріали вони вивчили. Ми поставили жорсткі вимоги, на першому плані - це питання екологічне щодо викидів. Ці умови жорсткі, щоб вони відповідали найвищим стандартам світовим. І вони поки оцінюють ситуацію.»

Однією із складових реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича керівник області вважає продовження роботи у напрямку посилення соціальної відповідальності бізнесу за розвиток території, де він здійснює свою діяльність. Торкнулися і питання весняної посівної кампанії.

Володимир Хоменко – голова Чернігівської ОДА: «Дуже добре вийшла озимина наша з зимівлі. При тому не тільки озимі зернові, а і ріпак. Зараз розпочався процес підживлення озимих. Приступили до посіву. На всю площу  посіву вистачає насіння зернових і всіх інших, що треба. Техніка готова до цього. Забезпечені паливом і засобами захисту, і пестицидами. В цьому році буде змінена структура посівних площ, ухил буде більше на кукурудзу. В минулому році було посіяно 240 тисяч гектарів кукурудзи, в цьому плануємо засіяти 300. По селу плануємо більше уваги приділити тваринництву.»

Відзначив голова ОДА і позитивну динаміку розвитку промисловості області, яка відзначається з початку року. Йшлося і про роботи по розбудові історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любич". Також Володимир Миколайович повідомив про заходи, які вживаються в області щодо будівництва доступного житла та впровадження енергозберігаючих технологій.

{youtube}izHH9GEsyPM{/youtube}

f t g m

счетчики