Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 1 квітня зріс прожитковий мінімум

Автор О.Лельотко

Органи Пенсійного фонду України проводять перерахунки пенсій у зв'язку з збільшенням прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність з 1 квітня зріс з 822 до 838 грн. У результаті мінімальні розміри пенсій збільшено до цього рівня. Окрім того проведено перерахунки надбавок, підвищень, доплат, додаткових пенсій, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму.

З 1 квітня зріс прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Зараз він становить 838 гривень. В зв'язку з цим проводиться перерахунок пенсій, а також надбавок, які залежать від розміру прожиткового мінімуму.

Тетяна Кравченко - начальник управління Пенсійного фонду України в Новгород-Сіверському районі: "Перерахунку підлягають: мінімальний розмір пенсії, призначений відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"; пенсії за особливі заслуги, відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги"; допомога у зв'язку з закриттям ЧАЕС; підвищення передбачені Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; підвищення учасникам війни; мінімальний розмір пенсії військовослужбовцям страхової служби та членам їх сімей, призначено відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб"; щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій".

З 1 квітня зростає і розмір надбавки, передбаченої Законом України "Про донорство крові та її компонентів.» Зараз її розмір 103 грн. 70коп.

Тетяна Кравченко - начальник управління Пенсійного фонду України в Новгород-Сіверському районі: "Мінімальний розмір пенсії по втраті годувальника визначається виходячи із нового розміру прожиткового мінімуму і становитиме на одну особу 838,00 грн., на дві особи - 1005, 60 грн. На три і більше осіб - 1257,00 грн."

Наступний перерахунок пенсій буде проводитись з початку липня. З першого числа цього місяця на 6 грн. зросте прожитковий мінімум, для осіб, які втратили працездатність.

f t g m

счетчики