Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверські туристи перемогли

Автор О.Лельотко

З 16 по 18 березня в м.Ніжин пройшов останній етап відкритого міжобласного кубку з техніки пішохідного туризму "Адреналін 2011-2012". У змаганнях брали участь 15 команд з чотирьох областей України: Чернігівської, Київської, Вінницької та Миколаївської. Наші земляки перед фінальним етапом були на ІІ місці, їх випереджала команда з Переяслав-Хмельницького. У перший день 6 туру завдяки вдалому виступу дівчат н.-сіверська команда зберегла за собою 2 місце. Наступного дня на дистанції "Зв'язки" вже хлопці показали відмінний результат. І наші земляки за підсумками змагань по очках випереджали всіх своїх суперників.

Вирішальним був останній день. Команди змагалися на найскладнішій дистанції "Рятувальні роботи".

 

Євген Балабко:"Ми стартували першими, показали непогані результати, з мінімальними штрафними балами. Всього 3 бали за незначні порушення під час страховки. Але на цій дистанції команда з Чернігова нас випередила, з Переяслав-Хмельницького також. На "Рятувальних роботах" ми посіли ІІІ місце, але завдяки тому, що ми відіграли на дистанції "Зв'язок", зайняли І місце в загальному заліку. І в підсумку шістьох змагань, які проводилися протягом всього року, нам вистачило балів, щоб бути першими".

До перемоги йшли поступово, зазначає Євген Балабко. У І етапі у наших туристів був лише четвертий результат, у другому - третій, у третьому - другий. Четвертий етап проходив у Броварах, п'ятий в Ічні. На цих етапах у н.-сіверців був другий результат. І в фіналі - довгоочікуване І місце. Хоча наші земляки ретельно готувались до кожного туру, не сподівались на перший результат.

Марина Школоберда: "Все дуже класно, я зайняла І місце. Я від себе такого не чекала і тренер не чекав. Раніше я займала лише 4 і 5 місця. Я в захваті".

Аліна Колос: "Ці змагання мені дуже сподобалися. Вони особливі тому, що це останні змагання кубку. Дуже відповідальні. Ми були і на І, і на ІІ місці на змаганнях загального заліку, тому ми повинні були зайняти І місце, щоб в загальному заліку по кубках стати чемпіонами".

За перемогу в обласних змаганнях н.-сіверські туристи отримали перехідний кубок. Відтепер їх головна задача зберегти його.

f t g m

счетчики