Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Стан та перспективи позашкільної освіти розглянули на колегії РДА

Автор Н.Скляренко

Відбулось засідання колегії РДА. Основне питання, яке розглянули члени колегії, стосувалось розвитку районних позашкільних закладів до 2015 року.

Щодо стану виконання районної програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2012 р. звітувала начальник районного відділу освіти Ірина Зюзько. Ірина Петрівна зазначила, що програма спрямована на створення рівного доступу та отримання дітьми району якісної позашкільної освіти, поліпшення матеріально - технічної бази, створення оптимальних умов розвитку обдарованої молоді. Позашкілля району працює за трьома основними напрямками: економічним, науковим і соціальним. Кількість дітей, охоплених позашкільним вихованням, не зменшується.

Ірина Зюзько - начальник районного відділу освіти: У 2010 - 2011 роках на базі позашкільних закладів району працювало 83 гуртки, в яких займалися 1436 учнів, у 2011 - 2012 роках їх 84 і займається 1416 дітей, що складає 64 % від загальної кількості дітей, які навчаються в нашому районі. В селах району цей показник у нас нижчий - 33 %. На базі сільських навчальних закладів працюють гуртки від міських позашкільних закладів.

В місті працює 4 позашкільних заклади: СЮН, СЮТ, РБШ та ДЮСШ, їх роботу контролюють працівники райвідділу освіти та райметодкабінету. Минулоріч на утримання позашкілля пішло 88 тис.415 грн., сказала І. Зюзько. Хоча матеріально - технічна база позашкільних навчальних закладів потребує покращення - зауважила Ірина Петрівна. Вона детально зупинилася і на досягненнях вихованців позашкільних навчальних закладів району. Одночасно проект щодо розвитку позашкілля до 2015 р було прийнято. Друге питання - про стан виконавської дисципліни в апараті РДА та її структурних підрозділах - члени колегії розглянули протокольно.

f t g m

счетчики