Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Пройшла районна спартакіада серед допризовної молоді

Автор О.Лельотко

Напередодні Дня захисника Вітчизни в Н.-Сіверській ДЮСШ пройшла спартакіада серед допризовної молоді. Ці змагання в районі стали вже традиційними. В цьому році в них брали участь команди з усіх міських шкіл, а також юнаки з Орлівки, Печенюгів, Попівки, Смяча, Грем'яча, Кам’янської Слободи, Дігтярівки, Студінки та Вороб'ївки.

Сергій Гончаренко - головний суддя спартакіади, методист райметодкабінету: "Всі школи приїхали. Це говорить про те, що ці змагання користуються авторитетом. І це дуже важливо. Всі учні мали бажання приїхати. В результаті всі задоволені. Змагання організовані на належному рівні, що дало змогу швидко переходити від однієї вправи до іншої."

Змагання тривали більше трьох годин. Хлопці віджималися від підлоги, підтягувалися, піднімали тулуб, стрибали з місця та стріляли з пневматичної зброї. Після звернення всіх етапів підсумували командний результат та особисті досягнення. У стрільбі найвлучнішим був Денис Ярошевський, учень Н.-Сіверської гімназії №1. Найбільше разів підняв тулуб за 1 хвилину - Єгор Добривечір зі Смяча.

Єгор Добрийвечір - учень Смяцької ЗОШ І-ІІІ ст.: "Тренувався вдома, в спортзалі. Нас тренували. Я думаю, хлопець повинен відслужити, щоб стати справжнім чоловіком".

У віджиманні від підлоги найкращий результат у Євгена Поливоди з Державної гімназії ім. Ушинського. Далі всіх стрибнув з місця - Дмитро Савчуков з Н.-Сіверської гімназії №1. У підтягуванні переміг Владислав Полюшко, учень 9 класу Вороб'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Владислав Полюшко - учень Вороб'ївської ЗОШ І-ІІІ ст.: "Сам займаюсь після школи. Турнік вдома є. Цього разу результат був менший за попередній, тому що була травма, перелом руки, тому не було можливості тренуватися. В минулому році на змаганнях підтягнувся 33 рази. В школі підтягувався 39 разів."

У командному заліку найбільше очок набрали юнаки з Н.-Сіверської гімназії №1. Вони на І місці, у минулому році були другими. Срібло в змаганнях цьогоріч у команди зі Смяча, у 2011 - у хлопців був третій результат. Переможець спартакіади 2011 - команда з Державної гімназії ім. Ушинського - в цьому році на ІІІ сходинці турнірної таблиці.

f t g m

счетчики