Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н.-Сіверському працює пункт обігріву

Автор Н.Даценко

У приміщенні Н.-Сіверської пожежної частини, що по вул. Козацька, облаштований пункт обігріву людей. Кожен, кого мороз змусив шукати порятунку, може тут зігрітися, випити гарячого чаю.

 

Рахунок жертв морозу вже перейшов за 140 осіб. Аномальна температура і наведена сумна статистика підштовхнула МНС розгорнути кампанію з облаштування пунктів обігріву: або ставлять намети у людних місцях, або облаштовують спеціальні кімнати. У Новгороді-Сіверському пункт обігріву знаходиться в пожежній частині, що по вул. Козацька. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю.

Дмитро Гаркавий - інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Новгород-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: "За допомогою звернулася людина, яка йшла додому. Попросилася зігрітися. Ми дали гарячого чаю. Людина обігрілася, подякувала рятувальникам і пішла додому".

Всього на Чернігівщині відкриті 44 такі пункту обігріву. Також МНС уклало угоди на відкриття місць тимчасового обігріву в сільських клубах, школах, кафе вздовж дороги.

Дмитро Гаркавий - інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Новгород-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: " Місце обігріву вздовж дороги було створено за домовленістю в кафе "Рідна хата". Хотілось би закликати наше населення в таку аномальну погоду обмежити виходи на вулицю без необхідності. Це стосується осіб похилого віку. Якщо кудись йдете, то подзвоніть родичам або знайомим, щоб не сталося лиха".

f t g m

счетчики