Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вогонь забрав життя жінки

Автор Н.Даценко

Вихідні, що минули, були для пожежних вкрай неспокійними. Горіло 4 рази. 27 січня пожежних викликали на вул. Залінійна в місті. Палала веранда житлового будинку. Загорілося через перенавантаження електромережі. Загоряння локалізували. За кілька годин надійшло  повідомлення, що по вул. Революції пожежа, як з'ясувалося згодом причиною стали недоліки в облаштуванні печі. Наступного дня допомоги пожежних потребували в Мамекині. Господиня сушила матрац на печі, закінчилося це загорянням.

Дмитро Гаркавий:"В результаті пожежі була травмована господиня, яка отримала опіки, знаходиться зараз в ЦРЛ. Медики кажуть, що її здоров'ю нічого не загрожує."

Пожежа, що сталася в Грем'ячі, найстрашніша. У ній загинула людина.

Дмитро Гаркавий:"По прибуттю на місце пожежі о 06 год. 55 хв., рятівники приступили до ліквідації загоряння. Полум'я вдалося збити в 07 год. 10 хв. і повної ліквідації в 08 год. 20 хв. В результаті пожежі вогнем було повністю знищено покрівлю житлового будинку на площі 40 кв. м. В уламках було знайдено тіло загиблої господарки, пенсіонерки 1929 р .н."

З огляду на сильні морози, а відтак і накалювання печей, служба МНС закликає не забувати про пожежну безпеку. Бо ціна за недбалість може бути надто висока.

f t g m

счетчики