Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

За два дні – три аварії на водогонах

Автор О.Лельотко

Температура повітря знизилась - у працівників ТОВ "Комунальник" роботи додалось. За останні дні вони тричі виїжджали для ліквідації аварії. Застарілі водопровідні мережі та зсув ґрунтів - основні причини, які призводять до аварійних ситуацій.

Для працівників товариства "Комунальник" зимовий період не легка пора року. Важко дістатись до водогону, якщо є прорив, але всі аварії ліквідовуються вчасно.

Олександр Федько - голова ТОВ "Комунальник": "Остання аварія була по вул. Поштова, яку усунули буквально за 4 години, була аварія в пер. Красноармійський, вчора витік води був на вул. Петровського, всі аварії ліквідовано вчасно."

"Найбільша аварія в водопровідній мережі міста сталася наприкінці грудня, " - зазначає Олександр Федько. Біля лікарні прогнила труба, щоб відновити водопостачання працівникам "Комунальника" довелося замінити 11 метрів водогону.

Олександр Федько - голова ТОВ "Комунальник": "Практично всю ніч лікарня була без водопостачання, тому що труба лежить під дорогою. Є постійні причини аварій на водогонах. Перша - старіння нашої водогінної мережі, а друга - це рух ґрунтів за рахунок перепаду температур."

Що ж до водонапірної вежі, що на вул..Чернігівська, то вона досі в аварійному стані.

Олександр Федько - голова ТОВ "Комунальник": "Ситуація по водонапірній вежі на Чернігівській залишилась така ж, що й була. Вежа в аварійному стані. В цьому році виділяються гроші на енергозберігаючі технології, тому ми відмовимося від цієї вежі зовсім і поставимо там інші установки."

f t g m

счетчики