Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Прикордонне співробітництво – в центрі уваги учасників міжнародного семінару

Автор О.Філонова

Сьогодні в Н.-Сіверському розпочався міжнародний семінар для голів територіальних громад з міжсекторальної співпраці, в якому взяли участь представники з прикордонних районів Брянської області Російської Федерації та Чернігівської області України.

Темою міжнародного семінару, який триватиме в Н.-Сіверському 2 дні, стала міжсекторальна співпраця як інструмент розвитку територіальних громад прикордонних районів Брянської області Російської Федерації та Чернігівської області України. Голів територіальних громад двох народів, які розділені кордоном, запросили на зустріч, щоб поговорити про розвиток співпраці в гуманітарній сфері, вивчити можливості, які надає українське та російське законодавство в економічній сфері. Один з ініціаторів таких семінарів, які проводяться з 2007 року, Микола Мамичев зазначив:

Микола Мамичев - доцент кафедри менеджменту, державного і муніципального управління Брянської філії Російської академії народного господарства: "Нас цікавить досвід України, для нас дуже важливо прикордонне співробітництво. Зі свого боку ми будемо зміцнювати наукову  співпрацю, співпрацю в галузі освіти, в галузі перепідготовки муніципальних службовців."

Учасників семінару привітали та побажали плідної роботи голови Н.-Сіверської РДА та райради В'ячислав Кауфман та Віктор Душин. Провідні спеціалісти познайомили з законодавством України та Російської Федерації щодо прикордонного співробітництва, йшлося про особливості місцевого самоуправління та інші аспекти співпраці територіальних громад прикордонних територій. Захід організовано громадською організацією "Сіверський інститут регіональних досліджень" спільно з Радою муніципальних утворень Брянської області в партнерстві з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Брянським філіалом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації. Підтримку семінару надали Товариство Лева в рамках "Програми малих грантів України - Російської Федерації".

f t g m

счетчики